Skocz do zawartości
Forum

Ile mogę schudnąć, by było to bezpieczne?


Gość Buffon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam waże 56 kg i mam 171 .. musze schunąć ,ponieważ jest to zalecane do gry w piłki .. NIE JEM PO 18 JEM SAM CHLEB RAZOWY NIE JEM FAST FOODÓW CHIPSÓW ,NIE PIJE GAZOWANEGO ORAZ SMAŻONYCH RZECZY(OPRÓCZ RYBY)dużo owocy.. to znaczy 2 banany dziennie .. Na 2 danie oraz na 4 posiłek tzn przed kolacją ponieważ ureguulowałem sobie 5 posiłków dziennie.. sniadanie,podwieczorek,obiad,danie poobiadowe,leeka kolacja Ogólnie unikam PUSTYCH KALORI + Trenuje 5 razy w tygodniu po 1,5 godz þiłke nożną .. :) ILE SCHUDNE W MIESIĄC? MUSZE SCHUDNĄC !

Odnośnik do komentarza

Masz niedobór masy ciała więc w żadnym wypadku się nie odchudzaj. Wręcz powinieneś trochę przytyć. Przy tak intensywnych treningach oraz diecie powinieneś jeszcze przybrać na wadzę. Bardzo dobrze, że nie jadasz fast foodów i pustych kalorii ale nie popadaj w jednej skrajności w drugą. Musisz mieć zbilansowaną dietę, w innym przypadku doprowadzisz do wychudzenia organizmu, a to odbije się na Twojej kondycji i wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza
Gość moniaaaaaaaa

Przez parę lat próbowałam się odchudzać... Nie miałam nadwagi, jak to mówili rodzice: wyglądałam tak, jak dziewczyna powinna wyglądać. Ale dla mnie to było za mało... Codziennie widziałam w szkole chude dziewczyny, szczęśliwe, wszystkie ciuchy na nich tak świetnie wyglądały. Tak... Miałam niską samoocenę ;/ Próbowałam stosować diety, ćwiczyłam, zmniejszyłam ilość posiłków i nic... ! Waga ani drgnęła. Później zaczęłam interesować się psychologią. Czytałam świetne książki (autora Alana Loya McGinnisa). Wtedy coś się we mnie zmieniło, zaczęłam bardziej doceniać siebie, zrozumiałam, że każdy sam w sobie jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Przestałam zwracać uwagi na to co jem, ile jem i jak często. I wtedy stało się nieprawdopodobnego... Schudłam! Rodzice mówili, że schudłam, koleżanki w szkole... Nie wierzyłam... Dopiero, gdy oglądałam swoje zdjęcia, zauważyłam te wystające kosteczki. Później zauważyłam, że ciuchy są za duże. Hehh... Nie jest miło, gdy ulubione spodnie nagle zaczynają być za luźne. Ale cieszę się, że przestałam się odchudzać bo to był mój własny sposób na zrzucenie paru kg :) Gdy ktoś się odchudza to musi się ciągle kontrolować, jest zestresowany i to powoduje, że odczuwa większy głód. Nie będą pod presją odchudzania, jesz tylko tyle ile potrzebuje Twój organizm. Polecam wszystkim wypróbowanie mojej metody, nic nie tracicie a możecie wiele zyskać ! Mimo, że rodzice mi mówią, że za dużo schudłam, ja czuję się szczęśliwa z tego jak wyglądam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...