Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość absolwentkabezpracy

własna działalność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość absolwentkabezpracy

Mam takie pytanie:
Obecnie pozostaję bez pracy, nie przedłużono mi umowy po stażu w zawodzie. Zastanawiam się czy udałoby mi się zarobić na udzielaniu prywatnych lekcji z angielskiego- znam się na tym, cięgle się dokształcam, zamierzam w przyszłym roku zdać CAE, mam wykształcenie wyższe, ale...nie filologiczne, a popyt na korepetycje jest. Czy miałabym prawo zarejestrować taką działaność (nie będąc nauczycielem) ? W jakiej wysokości składki musiałabym opłacać? Czy są jakieś ulgi na początek i ...?
ps. mam złe doświadczenia z poprzednimi kierownikami i boję się iść do pracy gdzie będę pod kimś..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, przyjacielu! Jeśli chcesz także stworzyć swój własny biznes, musisz stworzyć swoją stronę internetową za pomocą płatności wordpress, będziesz mógł zrobić bardzo fajną i wygodną bramę płatności na swojej stronie. Sam go używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikela

Zakładanie działalności to dla odważnych bardzo dobry pomysł bo jak już się wkręcisz to na dobre wychodzi. Ja miałam obawy przed sklepem internetowym, jak się okazało to całkiem na próżno bo okazało się po roku że sklep sie utrzymał i całkiem w porządku zarabiam. Tak mi tylko przyszło do głowy że dużo rzeczy się na to skłąda a Twój profil działalności mnie nie dotyczy więc szczegółów nie doradze. Ale przy sklepie np u mnie najwazniejsze okazały się oprogramowanie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...