Skocz do zawartości
Forum

Czerwone kropki na żołędziu, wysypka - kiła?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem przerażony.
Po 37 dniach od odbycia stosunku oralnego z prostytutką bez zabezpieczenia (byłem stroną bierną) pojawiły mi się na penisie czerwone kropki. Dodam że dzień przed pojawieniem się wysypki uprawiałem stosunek klasyczny z osobą której jestem w 100% pewny że nie jest na nic chora (ona oddaje regularnie krew). Wysypka nie piecze, nie swędzi, nie ma żadnych innych dolegliwości, zauważyłem ją przed paroma godzinami. Czy ktoś wie co mogą one oznaczać? Czy może to być objaw kily? (nie zauważyłem wcześniej żadnego owrzodzenia). Czy jakaś inna choroba weneryczna czy może tylko alergia? Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego.
Błagam o odpowiedź.

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3420.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3421.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3422.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2015 o 17:23, tomekkropla napisał:

Witam,
Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem przerażony.
Po 37 dniach od odbycia stosunku oralnego z prostytutką bez zabezpieczenia (byłem stroną bierną) pojawiły mi się na penisie czerwone kropki. Dodam że dzień przed pojawieniem się wysypki uprawiałem stosunek klasyczny z osobą której jestem w 100% pewny że nie jest na nic chora (ona oddaje regularnie krew). Wysypka nie piecze, nie swędzi, nie ma żadnych innych dolegliwości, zauważyłem ją przed paroma godzinami. Czy ktoś wie co mogą one oznaczać? Czy może to być objaw kily? (nie zauważyłem wcześniej żadnego owrzodzenia). Czy jakaś inna choroba weneryczna czy może tylko alergia? Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego.
Błagam o odpowiedź.

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3420.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3421.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3422.jpg

Witam powiem krótko o sobie, mam dość płacenia za prywatne wizyty, z których i tak dowiem się tylko że potrzeba antybiotyk ( lekarstwo które tak do końca nie mamy pewności czy mam pomoże czy może lekarz spędzi super wakacje:)   spotkałem się już z dużą ilością wirusów, bakterii, od smierdzacego zapachu w nosie,  do problemów z układem moczowych, bakteriami typu drożdżaki z rodzaju Candida albicans, dlaczego podałem te przykłady? 

Ponieważ duża ilość osób miewa te problemy w 21 wieku, tak samo jak brak apetytu, brak radości z życia, brak obranego celu, pocenie się, stress.. Na wszystko jest lekarstwo. 90 procent Twoich problemów zdrowotnych postaram się rozwiązać ? pamiętajmy o tym że nie zawsze wyleczył Cię lekarz, nie lekarstwo które kupiłeś, a Twój sprytny mózg.   Zapraszam do kontaktu osóby które nie wiedzą jak sobie już poradzić, oraz ludzi którzy stosują leki przepisane przez geniuszy medycyny a tak naprawdę to tylko efekt placebo :] mail kontaktowy skuteczna_medycyna@interia.pl             Post jest dla kobiet jak i dla mężczyzn.   Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobne. Też takie śmieszne małe kropeczki (myślałem że to tak naturalnie). Myślałem, bo ostatnio grzyba dostałem na żołędziu, więc panika, bo nie wiedziałem jeszcze co to, i więc talk na całego. Po odleżeniu w talku przez 2 dni czerwone, duże plamy od grzyba zeszły, a wraz z nimi te mniejsze kropeczki. 

==> Talk nasyp. Pzdr. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...