Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
tomekkropla

Czerwone kropki na żołędziu, wysypka - kiła?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem przerażony.
Po 37 dniach od odbycia stosunku oralnego z prostytutką bez zabezpieczenia (byłem stroną bierną) pojawiły mi się na penisie czerwone kropki. Dodam że dzień przed pojawieniem się wysypki uprawiałem stosunek klasyczny z osobą której jestem w 100% pewny że nie jest na nic chora (ona oddaje regularnie krew). Wysypka nie piecze, nie swędzi, nie ma żadnych innych dolegliwości, zauważyłem ją przed paroma godzinami. Czy ktoś wie co mogą one oznaczać? Czy może to być objaw kily? (nie zauważyłem wcześniej żadnego owrzodzenia). Czy jakaś inna choroba weneryczna czy może tylko alergia? Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego.
Błagam o odpowiedź.

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3420.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3421.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3422.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil jan

Witam. Czy poradziłeś sobie z tym problemem??? też mam identyczny problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niedożywienie. Proszę na stałe jadać dużo mięsa ( czerwone, różowe) z warzywami i tłuszczem zwierzęcym. Troche straczkowych bo tuczą, zboża okazjonalnie. Efekty po 2 tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
W dniu 16.11.2015 o 17:23, tomekkropla napisał:

Witam,
Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem przerażony.
Po 37 dniach od odbycia stosunku oralnego z prostytutką bez zabezpieczenia (byłem stroną bierną) pojawiły mi się na penisie czerwone kropki. Dodam że dzień przed pojawieniem się wysypki uprawiałem stosunek klasyczny z osobą której jestem w 100% pewny że nie jest na nic chora (ona oddaje regularnie krew). Wysypka nie piecze, nie swędzi, nie ma żadnych innych dolegliwości, zauważyłem ją przed paroma godzinami. Czy ktoś wie co mogą one oznaczać? Czy może to być objaw kily? (nie zauważyłem wcześniej żadnego owrzodzenia). Czy jakaś inna choroba weneryczna czy może tylko alergia? Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego.
Błagam o odpowiedź.

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3420.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3421.jpg

monthly_2015_11/czerwone-kropki-na-zoledziu-wysypka-kila_3422.jpg

Witam powiem krótko o sobie, mam dość płacenia za prywatne wizyty, z których i tak dowiem się tylko że potrzeba antybiotyk ( lekarstwo które tak do końca nie mamy pewności czy mam pomoże czy może lekarz spędzi super wakacje:)   spotkałem się już z dużą ilością wirusów, bakterii, od smierdzacego zapachu w nosie,  do problemów z układem moczowych, bakteriami typu drożdżaki z rodzaju Candida albicans, dlaczego podałem te przykłady? 

Ponieważ duża ilość osób miewa te problemy w 21 wieku, tak samo jak brak apetytu, brak radości z życia, brak obranego celu, pocenie się, stress.. Na wszystko jest lekarstwo. 90 procent Twoich problemów zdrowotnych postaram się rozwiązać 🙂 pamiętajmy o tym że nie zawsze wyleczył Cię lekarz, nie lekarstwo które kupiłeś, a Twój sprytny mózg.   Zapraszam do kontaktu osóby które nie wiedzą jak sobie już poradzić, oraz ludzi którzy stosują leki przepisane przez geniuszy medycyny a tak naprawdę to tylko efekt placebo :] mail kontaktowy skuteczna_medycyna@interia.pl             Post jest dla kobiet jak i dla mężczyzn.   Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siostra przełożona

Zdradziłeś 100% pewną osobę i Bóg cię ukarał. Oby nie złapała od ciebie tego syfa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bronsky

To z brudu. Musisz myć wacka przynajmniej dwa razy dziennie ciepłą wodą i mydłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...