Skocz do zawartości
Forum

Grube uda i masywne nogi


Gość nicole21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rozaliam

Masywne nogi mogą być uwarunkowane genetycznie. Możesz jednak popracować nad ich wysmukleniem poprzez odpowiednie ćwiczenia. Mogą też pomóc, zwłaszcza w ujędrnieniu, specjalne kosmetyki, balsamy.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 19 lat i zamierzam pozbyć się tłuszczu na brzuchu. Mój wzrost to 182 cm, a waga to 79. Staram się jeść zdrowo. Czy jeśli będę jeździć na rowerku przez ok. godzinę (wg rowerku spalam w tym czasie 700 kalorii) mam szansę pozbyć się zbędnego balastu? =) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oprócz rowerku dobrze by było zmienić zwyczaje żywieniowe na zdrowsze. Przy regularnych ćwiczeniach masz szanse na utratę wagi. Aby wzmocnić mięśnie brzucha potrzebne będą jednak też inne ćwiczenia, np. brzuszki.

Odnośnik do komentarza

Pomocy.. mam 15 lat, 158cm wzrostu i waże 56kg.. Mam okropnie szerokie biodra i grube uda.. Nie wiem co mam robić.. Jestem aktualnie na jakimś odchudzaniu ale nie mogę się powstrzymać od słodyczy... W prawdzie nie jem ich tak dużo ale jak zobaczę jakieś ciastko to nie mogę się powstrzymać.. Nie wiem jakie też mam ćwiczenia prowadzić aby schudnąć.. Zatem chciałabym wiedzieć jak cwiczyć i jeść, żeby efektownie schudnąć i bez efektów jojo.. Ps.: Z mięs jadam tylko kurczaka i ryby.. Proszę o Odpowiedź..

Odnośnik do komentarza

Smukłe długie nogi to coś co każda kobieta chciała by mieć. Jednak jak to osiągnąć? Poniżej przedstawiam kilka ćwiczeń, które będą pomocne w tym celu:
1.Połóż się wygodnie na plecach i wykonuj nożyce. Zrób 1-2 serie po 15 nożyc.
2.Stań wyprostowana i wykonaj duży krok prawą nogą, zginając przy tym lewe kolano tuż nad powierzchnią podłogi. Zrób 15 powtórzeń i wykonaj to samo ćwiczenie na drugą stronę.
3.Ćwiczenie podobnie jak nożyce wzmacnia wewnętrzne mięśnie ud. Siądź na krześle ze złączonymi nogami i połóż poduszkę lub piłkę między kolanami. Ściskaj kolana i przytrzymaj przez około 5 s.
4.Połóż na podłodze na wyciągniętym ramieniu. Wyprostuj nogi, . Podnieś lekko biodra i obie nogi, opierając je na stopach. Następnie podnieś nogę, która jest wyżej, wytrzymaj 5 sekund. Zrób kilkanaście powtórzeń po czym zmień bok.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dla zachowania zdrowia powinniśmy bardziej interesować się tymi markami, które naprawdę mają nam coś zdrowego do zaoferowania. W ciągu roku przeciez jest organizowanych wiele eko imprez, które pozwalają na poznanie lokalnych dostawców i odkrycie nowych możliwości. Łatwiej jest schudnąć, jeżeli jemy to, co wartościowe, a nie upychamy w siebie wszystkiego, co ma do zaoferowania supermarket. Zwłaszcza jeśli chodzi o gotowe produkty, które często opierają się na mące, emulgatorach i bilionie konserwantów. Rzeczywiście jedząc to wszystko jesteśmy nafaszerowani sztucznościami, mięso z niepewnego źródła napakowane antybiotykami – również dokłada swoje. Dlatego dobrze znać dobre marki z pozytywną filozofią i właściwym nastawieniem, z szacunkiem do drugiego człowieka, który przecież będzie to jadł… Niestety tam gdzie liczy się tylko kasa, nie liczy się drugi człowiek – inaczej nie mielibyśmy całych narodów, które walczą z problemem otyłości, a wielkie koncerny miałyby mniej pieniędzy na realizowanie swoich destrukcyjnych planów.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sNelRvaGtUQ&t=75s

Odnośnik do komentarza

Jesień u mnie zaczęła się po prostu źle. Niestety jestem osobą chorującą na depresję endogenną, która włącza się o tej porze roku. Zazwyczaj w czasie jesieni opadam z sił i mam problemy z normalnym funkcjonowaniem, ale dzięki temu, że zaczęłam jakoś zdrowiej się odżywiać, mam wrażenie, że jest mi trochę lepiej. Tzn. dalej mam ten stan, bo to nie jest taka prosta sprawa, ale przynajmniej dowiadując się o różnych produktach i możliwościach ich zastosowania, zaczynam to stosować. Jak na razie chce mi się robić śniadanie, bywało dawniej tak, że nawet to sobie odpuszczałam. Myślę, że może to być dziwne dla kogoś, kto nigdy na tę chorobę nie chorował. Dla mnie jednak jest to całkiem „normalne”. I cieszę się wtedy, kiedy w jakiejś sferze jest minimalnie lepiej, nawet jeśli tej radości po mnie nie widać. Z własnego przykładu sądzę, że zdrowe odżywianie się pomaga na liczne przypadłości, nie tylko na schudnięcie, o którym tu Państwo tak wiele piszecie. Prawda jest taka, że większość chorób dałoby się wyeliminować dietą lub przynajmniej zmniejszyć siłę ich rażenia… Warto się interesować tym, co jemy i sprawdzać, co to są za produkty i czym się one cechują.

.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie do końca temat tego forum, ale… Moim zdaniem warto się zainteresować targami zdrowej żywności i przede wszystkim tym, co wystawcy mają do powiedzenia w tym temacie. Wiesz, co jesz – mówi znana zasada i moim zdaniem warto się jej trzymać. Większość problemów zdrowotnych wynika z diety i niewłaściwego podejścia do odżywiania. Przecież nawet takie choroby jak depresja, też da się przejść łagodnie przy odpowiednim podejściu do jedzenia. Sama zauważam to u siebie. Jestem osobą, która od dawna ma problemy z alergią, ale mocną alergią. Odkąd przestałam jeść mocno przetworzoną żywność ten problem praktycznie nie występuje. To samo moim zdaniem tyczy się spraw związanych z wagą… Możemy jeść mało, ale jeśli żywimy się wyłącznie tym, co maksymalnie przetworzone – to niestety nie będzie to miało na nas dobrego wpływu i tak, będziemy tyć. Żeby schudnąć nie trzeba zachowywać się obsesyjnie, trzeba po prostu zwiększyć świadomość żywieniową...

https://www.youtube.com/watch?v=SvmFga9V8uU

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...