Skocz do zawartości
Forum

Odpowiednia dieta dla 14-latka


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem podczas wieku dojrzewania (14 lat) moje BMI wynosi ~28 (180 cm 90 kg). Wyglądam tragicznie i też tak się czuję, moja Mama nie chce mnie wziąć do dietetyka, nie wiem czemu, pomimo iż zachaczam za niedługo o otyłość. Dlatego Pytanie jaką Dietę muszę "brać" aby szybko zrzucić kilogramy (z 10 przynajmniej). Uprawiam sport parę razy razy w tygodniu (na WFach, codzienny spacer ok 4 niekiedy kilometry, i na piłkę chodzę 2 razy) Więc pytanie jaką dietę stosować aby szybko zrzucić kg ?

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Gdybyś przy twoim wieku ważyła ok.70kg mogłabys stosowac dietę 1000kg ale, ponieważ ważysz 90 przy tym w zroscie twoje zapotrzebowanie na kolorie jest większe. Spróbuj podjąć wyzwanie przez miesiąc- codziennie 1500 kcal, 30minut biegania i 20minutowe ćwiczenia. Mozesz zapisac sie tez na zajęcia fitnes,albo tańca. Osobicie polecam zumbę ;) Jednak najlepiej jeśli namówisz rodziców na wizyte u dietetyka. Jeśli sie nie zgodzą popros o pomoc wychowawce.

Odnośnik do komentarza

anike
Cześć!
Gdybyś przy twoim wieku ważyła ok.70kg mogłabys stosowac dietę 1000kg ale, ponieważ ważysz 90 przy tym w zroscie twoje zapotrzebowanie na kolorie jest większe. Spróbuj podjąć wyzwanie przez miesiąc- codziennie 1500 kcal, 30minut biegania i 20minutowe ćwiczenia. Mozesz zapisac sie tez na zajęcia fitnes,albo tańca. Osobicie polecam zumbę ;) Jednak najlepiej jeśli namówisz rodziców na wizyte u dietetyka. Jeśli sie nie zgodzą popros o pomoc wychowawce.

Ile bym w miesiąc schudł taką 'dietą' cwiczeniami itp ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...