Skocz do zawartości
Forum

Jak jeść i co ćwiczyć, by schudnąć?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soffia.M

Zdecydowane tak dla Foreverslimu.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość weronixa

Trudno tak po jednym zdaniu ułożyć dietę, bo to akurat zadanie dla doświadczonego dietetyka. Ale jeśli nie można sobie pozwolić na taką wizytę, to na początek wystarczy może mała zmiana nawyków. Czyli zamiast samego mięsa więcej owoców, warzyw, ryb, orzechów i wody do picia. No i zamiast smażenia, to gotowanie, pieczenie, duszenie. Zwłaszcza, że w takim sezonie jak teraz jest mnóstwo dobrych produktów, a świeże ryby można kupić nawet w marketach. Ja korzystam wtedy z takich cotygodniowych ofert https://www.kaufland.pl/oferta/aktualny-tydzien.category=01a_Świeże_ryby.html, bo wiem, że wtedy te produkty są dobrej jakości i nie zepsują mi dania. A co do tego jak jeść - to przede wszystkim mniej, a częściej i regularnie, bo organizm nie lubi zbyt długich przerw. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to na początek chociażby spacery, rower, bieganie czy pływanie. Albo można zapisać się też na fitness albo na siłownię, ale w tych przypadkach polecam najpierw popracować z trenerem personalnym, żeby opanować technikę i samemu nie zrobić sobie krzywdy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...