Skocz do zawartości
Forum

Zmiana odżywiania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiś 2 tyg zacząłem bardziej zdrowo się odżywiać ,więcej owoców ,chleb ciemny z warzywkami typu pomidor czerwona cebulka,sałata ogórek bez soli ,dużo pieprzu,pije wodę z wyciśnięta cytryna i grejpfrutem,i mineralna piersi z kurczaka,ryż gotowany z np potrawka warzywna ,ogólnie zrezygnowałem z fast foodów ,napojów kolorowych.ale jem prawie tyle samo co wcześniej czyli dużo do zapchania się przeważnie i tryb przeważnie siedzący prowadzę. Chciałem się zapytać jakie będą plusy i minusy tej zmiany jedzenia jeszcze zapomniałem dodać ze zrezygnowałem z cukru a od lipca z papierosów.Dziękuję Pozdrawiam

Moja obecna waga 125 kg
Wzrost około 180

Odnośnik do komentarza

Zmiana nawyków żywieniowych to dobra decyzja, nawet jeżeli początkowo nie schudniesz, to sam aspekt psychologiczny, czyli świadomość, że dokonujesz zdrowych zmian, powinna dodać Ci motywacji, a dla zmotywowanego człowieka nie ma nic trudnego :) Ze swojej strony polecam zainteresować się tematyką superżywności, która może też Ci się spodobać i stanowić ciekawe uzupełnienie nowej, lepszej diety.

Ekspert portalu NaturalneMetody.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...