Skocz do zawartości
Forum

Problem ze schudnięciem od miesiąca


Gość c...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca nie mogę schudnąć, a jem tylko obiad i jogurt w ciągu dnia. Staram się codziennie ćwiczyć. Obecnie ważę 45 kg przy wzroście 160 cm. Na początku diety chudłam, ale po wyjeździe, gdzie jadłam dużo kalorycznych rzeczy przez tydzień zaczęłam trochę przybierać na wadzę. Teraz wróciłam do diety i nie mogę nic schudnąć, a nawet wydaję mi się że tyję. Bardzo mnie to niepokoi i boję się jeść więc, bo boję się, że jeszcze bardziej przybiorę na wadzę. Badałam tarczycę i wszystko jest w normie.

Odnośnik do komentarza

Nic mnie tak nie motywuje do jeszcze większego wysiłku jak każdy kilogram mniej.Dzięki Foreverslimowi jest to znacznie łatwiejsze.Wydaje mi się że połowa tego co schudłam to właśnie zasługa Foreverslimu.Ale przede mną jeszcze parę tygodni i kilka kilo do zgubienia.

Odnośnik do komentarza

Hej, to fakt. Zrzucenie zbędnych kilogramów to naprawde problem dla niektórych. Robisz wszystko co możesz, a waga stoi w miejscu. Wiem to szczególnie po sobie jak ważyłem ponad 100kg przy wzroście 180cm :) Praca siedząca zrobiła swoje, mało ruchu, a jedzenia też sobie nie żałowałem. Ograniczyłem jedzenie i wpadłem przez przypadek na kawę, która pomaga w spalaniu tłuszczu ;) http://spalamykilogramy.pl/kawa-odchudzajaca - jeżeli ktoś jest smakoszem kawy jak ja i ma problem z nadwagą to serdecznie polecam :) Życzę sukcesów i samozaparcia w dążeniu do celu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Motywacja nie jest magicznym czymś, co nagle się pojawi. Warto pracować nad głową i po prostu robić - nie zastanawiać się. I przede wszystkim nie czekać na - początek tygodnia, miesiąca, roku, idealny czas, objawienie, motywację. Skoro od dziecka masz problemy z nadmierną masą ciała - potrzeba tutaj edukacji żywieniowej i zmiany nawyków. Może kontaktu z psychologiem/ psychodietetykiem - kompulsywne jedzenie jest zaburzeniem odżywiania i powinnaś zająć się tym tematem. Nie z dietami z internetu, gotowcami czy magicznymi tabletkami, a ze specjalistami, którzy wiedzą jak Ci pomóc  Jednak ja bym Ci, jako dietetyk, proponowała zacząć od głowy i wizyty u psychologa / psychodietetyka i równolegle pracować z dietetykiem nad zmianą nawyków ?

https://pzwl.pl/Dla-pacjenta/Zdrowy-styl-zycia,3913757,k.html

Dobrze byłoby sięgnąć po książkę o zdrowym stylu życia, znajdziesz je tutaj. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...