Skocz do zawartości
Forum

Urządzenie do wybielania zębów


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia kaleta

ja tam uważam tylko i wyłacznie wybielanie w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Od siebie polecam wybielanie metodą Beyond, którą ja miałam w Stomatologii Cichoń. Bardzo polecam, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie

Odnośnik do komentarza

Ja sobie kupiłam szczoteczkę soniczną Vitammy Pearl z funkcją wybielania zębów. W aptece internetowej wapteka taką znalazłam. Ma trzy tryby pracy: standardowy, masaż i właśnie wybielanie zębów. Sprawdza się i czyści zęby o wiele dokładniej.

Odnośnik do komentarza

Sama jestem w trakcie poszukiwania dobrego gabinetu w Zielonej Górze, gdzie mogłabym mieć wybielane zębów. Tylko, że niestety nie mam jeszcze wszystkich zębów wyleczonych a o ile czytałam i o ile wiem, to własnie tak musi być. Zęby mają być wyleczone. Szperając po internecie znalazłam coś takiego https://jbstomatologia.pl/zabieg/wybielanie-zebow-lampa-philips-zoom/ Miał ktoś może wybielanie zębów ta lampą philips? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam wybielanie u dentysty a nie samodzielnie w domu bo takie wybielanie da lepsze efekty:
szybki efekt wybielenia po jednej wizycie,
wybielanie odbywa się pod okiem profesjonalisty,
zabezpieczone zostają dziąsła,
możliwość wybielenia także martwych zębów,
efekt utrzymujący się około dwóch lat.

Na tej stronie możecie natomiast poczytać sobie o polecanych metodach wybielania:
https://www.sucha24.pl/component/k2/item/11501-wybielanie-zebow-jaka-metode-warto-wybrac

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 4d

Wybielanie zębów tylko w gabinecie dentystycznym i to sprawdzonym, żeby był efekt. Ja wybielałam zęby metodą nakladkową, rok temu i do dzisiaj jest efekt wow. Bardzo polecam te metode! Ja robiłam w Krakowie – Scandinavian Clinic. Załapalam się wtedy na promocje i widze, że teraz w lipcu tez mają 30% taniej. Mega okazja!

Odnośnik do komentarza
Gość aasaaaaaaw

Mi żaden taki wynalazek nie pomagał, zęby dalej takie raczej były żółtawe, dlatego teraz wybielam u dentysty laserem i efekt jest powalający. Wybielam w Lublinie w New Dent na Nowowiejskiego i bardzo polecam. Mają nowy sprzęt, nie mam nadwrażliwości po zabiegu, no i efekt długo się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...