Skocz do zawartości
Forum

skierowanie


Gość solskier

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem już dwa razy w pierwszym półroczu 2 razy po 10 dni. Jutro mam wizytę-mogę ja odwołać, bo jeden z lekarzy przez tel. powiedział, że jest bez limitu, w co nie wierzę. Natomiast drugi, że można dwa razy na rok. Jednak sięgając pamięcią do rozmowy z lekarzem, który wystawiał mi owe skierowania-nie wiem, czy nie wspominał coś o maksymalnie dwóch na 1 półrocze

Odnośnik do komentarza

Natomiast, co do czasu oczekiwania, to zwykle kilka miesięcy. Wyjątkiem są skierowania na cito, ale rodzinny nwm, czy może takowe wypisywać. wyjątek stanowią też zabiegi bez masażu i ćwiczeń indywidualnych PNF, wtedy na rehabilitację czeka się b. krótko- ale dla mnie to żadna rehabilitacja :D

Odnośnik do komentarza

Na cito to po wypadku raczej można dostać skierowanie,
za dużo ludzi jest potrzebujących ,za mało stanowisk rehabilitacyjnych,
a zwyrodnienia to już choroba cywilizacyjna,
dlatego trzeba w domu sobie pomagać gimnastyką, ,ćwiczeniami ,czego wcześniej można się nauczyć właśnie na rehabilitacji,
bo taka rehabilitacja parę razy w roku to i tak jest za mało.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, co do cito, ale w moim przypadku ćwiczenia w domu dają o wiele wolniejsze rezultaty, a miałem już w tym roku 6 i pół rehabilitacji, więc i tak można dostać nerwicy. Poza tym nie można samemu wykonać masażu brzucha, bo dobry strasznie boli i trzeba się nauczyć, ściegna i mięśnie części grzbietowej stopy- w domu= - 80% wolnieszy powrót do zdrowia,poza tym nawet prywatna rehabilitacja była zła, bo facet nie miał w domu sprzętu i leżanki.Nie wspominając o warunkach domowych i braku motywacji. Ps. nie zamierzam ćwiczyć w domu 3 lata by uzyskać efekt, który mogę uzyskać w rok na rehab.
Ps(2). Dam znać, czy dostałem skierowanie.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To inna sprawa,w takiej sytuacji nie powinno być żadnych ograniczeń,
ja bym poszła po skierowanie do lekarza wykonującego operację,bo on najlepiej wie ile i jaka rehabilitacja jest potrzebna,wg mnie powinien dać na cito,/może ma też gabinet prywatny/,a jak masz sprawdzonego rehabilitanta ,to go nie zmieniaj,
ale samo zapisanie,nic nie da ,jeśli na NFZ,musi być skierowanie,dlatego nie bardzo rozumiem te kombinacje.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zapisanie, w Sensie wyciagniecie. Dwoch skierowan na rehab. Ambulatoryjna I stacjonarna ;) Jest to troche nie moralne, ale Polska, to tez kraj nieludzki.. Bo powinienem najpierw skonczyc jedna, by zapisac sie na drugs, ale ja ich pier. Jak trzeba czekac pol roku, na nastepna, bez prawda do zasilku- choc pracowalem na Tuskowej umowie smiecenie :/.Poza tym kazdy chce szybko wyzdrowiec, ja szybko zdrowieje, ale przez he kolejki dostaje nerwicy :d Bralem na cito po wyjsciu ze szpitala, ale tylko raz mozna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...