Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczę dużo, jem zdrowo a tyję


Gość patraaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam już sił:( Mam 160cm wzrostu i ważę 60 kg. Ćwiczę 3 razy w tygodniu crossfit i 2x w tygodniu podnoszenie ciężarów, jem zdrowo (około 1800 kcal), uważam na to co jem, dieta wielokrotnie ustawiana przez różnych dietetyków więc wszystko powinno się zgadzać, a jednak tyję:( Rok temu stosowałam dietę 1200 kcal i schudłam na niej 10 kg, jednak wszystko wróciło i nie potrafię tego tycia zatrzymać, co tydzień mam napady głodu, gdzie pochłaniam niewyobrażalne ilości jedzenia. Tyję w oczach, nie potrafię sobie poradzić z jedzeniem, gdzie kiedyś to nie było dla mnie problemem, wyglądam okropnie, nie są to mięśnie, tylko przybywa tkanki tłuszczowej. Mam ustawianą dietę gdzie nie brakuje w niej węglowodanów, białka i tłuszczy w takich ilościach w jakich powinny być pod moje treningi, a mimo wszystko nie chudnę, a wręcz przeciwnie tyję w oczach:((( niedługo wpadnę w depresję. Pomocy :((((

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Zrób badania w kierunku tarczycy, jeśli nic nie wykażą to dieta jest zła. Dietetycy traktują nas wszystkich jednakowo a każdy ma inne zapotrzebowanie. Pisałam kiedyś o tym z jedną dziewczyną, która miała napady głodu w czasie diety (ja też przez coś takiego przechodziłam) wyeliminowałam prawie całkowicie węglowodany mnie pomogło, doradziłam Jej zrobić to samo odpisała po jakimś czasie że jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...