Skocz do zawartości
Forum

Najlepszy prezent dla kobiety.


vitrum

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie prezenty są problematycznym tematem. Jednak wydaje mi się, że kupując prezent dla kobiet masz o wiele większy wybór. Możesz wybierać spośród kwiatów, słodyczy, kosmetyków, ubrań, torebek, książek, biletów na spektakle, karnetów na wejścia, zabiegów w salonie spa. To na co się zdecydujesz i czy wybierzesz dobrze zależy już od Ciebie. Wybór kosmetyków może być problematyczny jeśli nie znasz dokładnie osoby, którą masz zamiar obdarować. Jeśli znasz kobietą dla której kupujesz prezent dobór odpowiedniego koloru kosmetyku będzie łatwy, tak samo z ubraniami. Kwiaty także mogą być problematyczne. Nie każda kobieta lubi każdy kolor i rodzaj. Po prostu trzeba zebrać trochę informacji na temat osoby obdarowywanej.

Odnośnik do komentarza

Jakieś sensowne pakiety z Prezent Marzeń.
Jakie? Chodzi o konkrety - np. spa, jakieś masaże, naukę tańca, kosmetyczkę i inne prezenty w takich klimatach. A już na pewno nie dawajcie prezentów byle jakich - róbcie pozytywne wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Kwiaty to uniwersalny ale dodatek bym powiedziala. Prezent to prezent ,powinno to być coś co sie wykorzysta. Czekoladki równiez traktuje jako dodatek,lub drobiazg ;) Karnet gdzies tam , jakas pomyslowa rzeczy, bizuteria, ubranie - to taka klasyka dla kobiety. Z bizuterii to chyba kazda sie ucieszy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

dobry sprzęt do układania włosów zawsze się przyda, sama doczekałam się ze stara suszarka mi padła i kupiłam sobie nową inteligentną z babyliss, ma sensor który pilnuje by włosy się nie przegrzewały podczas suszenia, jonizacja tez robi swoje, włosy są dużo gładsze, przyjemniejsze w dotyku

Odnośnik do komentarza
Gość dejanaarka

dobre kosmetyki też na pewno nie jednej kobiecie się przydadzą, zawsze chciałam sobie kupić bronzer ziemia egipska, niestety cena mnie odstraszała, ale ostatnio trafiłam na bronzing stone swederm i wiele dziewczyn pisało ze to jest to samo w zasadzie, ale kosztuje połowę mniej, jestem z tego bronzera bardzo zadowolona, mozna ładnie wykonturować twarz, odcien ma bardzo uniwersalny

Odnośnik do komentarza
Gość RafałAnbu91

Ja miałem taki dylemat ostatnio. Chciałem kupić coś naprawdę dobrego, coś czego nie rzuci w kąt i zapomni, czegoś co zwiędnie za kilka dni i znowu pójdzie w zapomnienie. Ale też szukałem czegoś ekskluzywnego i eleganckiego żeby zrobiło wrażenie. Szukałem chyba z dobry tydzień i znalazłem na jednej aukcji

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7206053061

Nie macie pojęcia jaka była radość i zdziwienie mojej ukochanej. Powiedziała, że nigdy czegoś tak pięknego nie dostała. Teraz stoi na honorowym miejscu za szybą w naszej witrynie w salonie. Każdy kto przychodzi pyta "ale piękne, skąd to macie?". Jeśli chcecie kupić naprawdę ekskluzywny prezent swojej drugiej połowie a nie jakieś ciągle te same i popularne buble to polecam z czystego serca.
Rafał

Odnośnik do komentarza

Ja lubię dostawać praktyczne prezenty, kwiaty są ładne ale szybko usychają. Jeden z fajniejszych prezentów jakie dostałam to była lokówka automatyczna z babyliss. Wcześniej nawet nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego, od tej pory dużo się nią bawię i swoimi włosami. Czekoladki też są ok

Odnośnik do komentarza

Z nami babami to zawsze jest problem :P Z mojego punktu widzenia: kosmetyki - sprawa bardzo indywidualna i osobliwa lepiej nie ryzykować nie trafionym kosmetykiem, perfumy i ubrania to kwestia gustu tez można zaliczyć wpadkę, kwiaty - owszem jako dodatek, bo co komu po kwiatach które zaraz uschną (chyba ze ktoś lubi kwiaty doniczkowe to tak...jak kocham się np w storczykach i to najlepszy prezent - ale to tez trzeba wiedzieć). W mojej opinii to bukiecik kwiatów i voucher czy to do sklepu z ubraniami czy kosmetykami i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelinasd

Ja dostałam w zeszłym tygodniu voucher na zabieg pielęgnacyjny w klinice dr legrand i byłam bardzo zadowolona z takiego prezentu, bo ile można mieć biżuterii czy kosmetykow. A tak i się zrelaksowalam i zrobiłam coś dla skory.

Odnośnik do komentarza

może depilator laserowy? Mam od babyliss model ipl, jest super, nie muszę przepłacać za zabiegi u kosmetyczki, mogę robić depilację kiedy mi pasuje, przy ulubionym serialu w tv :) i bez krępacji nawet strefę bikini sobie zrobiłam, u kosmetyczki raczej bym sie nie odważyła na taki krok

Odnośnik do komentarza

Nawet teraz daliśmy naszej mamie fotoksiążkę. Kosztowało nas to grosze - z Empik Foto zamawialiśmy. Bardziej problemem było to, że trzeba było zebrać fotki, posiedzieć nad złożeniem całego albumu i wtedy całość wygląda po prostu genialnie. A prezent trafiony - już nie raz robiliśmy podobne.

Odnośnik do komentarza
Gość drozdzowaaa

zależy od kobiety jaki prezent ją najbardziej ucieszy, ja swojemu facetowi podrzucilam link do nowej lokowki którą babyliss niedawno wypuściło, takiej złotej, widziaąłm jaki super efekt można nią uzyskać i jestem zakochana, mam nadzieję, że facet mni eni zawoeidze ;)

Odnośnik do komentarza

Na nadchodzące święta gorąco polecam kosmetyki spod szyldu Pat&Rub. Charakteryzują się znakomitą jakością, szybkimi efektami oraz pięknymi zapachami :) Swojej siostrze kupiłam jeden z zestawów świątecznych dostępnych aktualnie w ofercie i jestem w 100% przekonana, że będzie zachwycona. Podsyłam linka jakbyś chciała sprawdzić: https://patandrub.eu/pl/c/Zestawy-Swiateczne/37

Odnośnik do komentarza

Widziałam te kosmetyki jednak sama bym sie nad nimi tak tutaj nie zachwycała bo jest bardzo wiele dobrych i polskich firm kosmetycznych, które maja kosmetyki w o wiele korzystniejszej cenie i o wiele lepszym składzie...... Polecam 4 szpaki albo lawendową farmę :)

Jeśli szukacie czegoś oryginalnego, sugeruję zajrzeć sobie do sklepu Megakoszulki: https://www.megakoszulki.pl - mozna w nim zaprojektowac koszulkę albo kubeczek. Albo też skorzystać z wielu gotowych już wzorków.

Odnośnik do komentarza

W Neonecie - kojarzycie pewnie ta siec sklepow? Maja takze swoj sklep internetowy, a tam takie cudo: https://www.neonet.pl/prezentownik-swiateczny.html?kwplcm=banner_home - prezentownik swiateczny. Dzieki temu nie musimy sami rozkmilac co mamy komus kupic, bowiem w jednym miejscu mamy zebrana mase roznych pomyslow na prezenty i to fajnie skatalogowane. Na pewno cos sie da z tego wybrac:)

Odnośnik do komentarza

Zależy czym się kobieta interesuje. Warto wcześniej zrobić mały research bo szkoda kasy na nieudane prezenty. My z mężem np otwarcie dogadaliśmy sie ze sobą że nie kupujemy sobie żadnych bzdurek na zbliżającą się rocznicę tylko robimy sobie konkretny prezent i kupujemy nowe rowery. Znalazłam fajne na stronie https://vellberg.pl/ Już nie mogę się doczekać wiosny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...