Skocz do zawartości
Forum

Czy mam szansę odnieść sukces w życiu?


Gość kochana i slodka22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kochana i slodka22

Hej kochani :*
Tym razem pytanko troszkę z innej bajki. Czy mam szansę odnieść sukces w życiu?
Dręczy mnie to od bardzo długiego czasu :(
No to troszku o mnie.. uczę się bardzo kiepsko, jestem w trzeciej gimnazjum. Staram się, ale cóż...Nie jestem geniuszem. Poza tym uczę się dla siebie, a nie dla ocen. Mam bardzo dobrą pamięć i nie mam problemów w zdobywaniu wiedzy, ale nic nie poradzę na to że tak wielu rzeczy nie rozumiem. Poza szkołą kocham tańczyć :* Wprawdzie narazie nie chodzę na żadne zajęcia, ale mam zamiar chodzić od nowego roku i zacząć spełniać marzenia w tym kierunku które mam od dziecka .. zawsze jakoś się bałam spróbować, teraz wiem że muszę się przemóc. Do odważnych świat należy :*
Nie wiem co chcę robić po skończeniu gimnazjum. Mnóstwo osób twierdzi że jestem bardzo dojrzała, aż za bardzo jak na swój wiek, słyszałam też wiele razy: cudowna i wyjątkowa. To bardzo miłe i doceniam to. Chcę wierzyć w to że nie tylko paroma cyferkami na kartce można odnieść sukces w życiu. Dla mnie liczy się ambicja, intelekt, dobroć, charakter, kreatywność, pewność siebie i siła przebicia. Posiadam wszystkie cechy i osobiście poza szkołą radzę sobie dużo lepiej niż w niej. W szkole nie mam z nikim kontaktu jestem samotna. Wiele przeszłam w tej szkole , ale nie zamierzam tu o tym pisać.. Jestem bardzo sympatyczną osobą, ale mimo to bardzo poważną i stanowczą. Nie wiem szczerze co moge jeszcze powiedziec ... Tzn mogłabym jeszcze dużo mówić , ale to moze na priv :* PISZCIE ŚMIAŁO DO MNIE <3<br /> No i może jeszcze powiem że marze o zostaniu tancerką , modelką ... to moje marzenie . Marze też by jeździć na motocyklu , pomagać innym.. i wiele innych rzeczy. Ciągnie mnie do tego. Mam swój własny świat .. i to bardzo też wpłynęło na mnie i na mój charakter. Jestem bardzo skrytą, tajemniczą, wrażliwą i uczuciową osobą. Jestem również bardzo śmiała, aż za bardzo ;)
Kiedyś bardzo łatwo się poddawałam, miałam depresje, myśli samobójcze, samookaleczałam się... ale od dawna wiele rzeczy się zmieniło . Mam wielką nadzieje że ja również mogłabym coś osiągnać w zyciu bo juz slyszalam ze lipa i wgl i ze masakra.Dodam że mam 15 lat.
Chce znac wasze zdanie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :* <3 Buziaczki.

Odnośnik do komentarza

Jesteś młodą osobą, masz potencjał, wszystko przed Tobą. Nie wiem, skąd wątpliwości, że możesz nie osiągnąć sukcesu w życiu. Owszem, wiedza jest ważna, szkoła jest istotna, bo pozwala nam zdobyć chociażby ogólną wiedzę o świecie, ale edukacja sama w sobie i dobre oceny nie gwarantują życiowych sukcesów. Życiowy sukces to wypadkowa wielu czynników, dlatego uwierz w siebie. Oczywiście nie zaniedbuj nauki, ale dobre stopnie w szkole to nie wszystko. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...