Skocz do zawartości
Forum

Ból z tyłu głowy i szyi a możliwość przewiania


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,na początku napiszę na co sie leczyłam,może to ma jakieś znaczenie,operacja ucha środkowego i wyrostka sutkowatego ,ubytek piramidy i nacieczonej opony,zaopatrzonej operacyjnie,miejscowe zapalenie opon mózgowo-rdeniowychzapalenie zatoki esowate To było 3lata temu.Od czwartku boli mnie tył glowy i szyja(delikatnie,nie potrzebuje leków przeciwbólowych)jednak gdy nachylam głowe do klatki piersiowej bolą mnie całe plecy,lekarz powiedział że mnie przewiało,czy pan/i też jest tego zdania?

Odnośnik do komentarza

To ja autorka, tylko się zalogowałam.
Lekarz ma racje bo mnie ostatnio przewiało dość porządnie.
I jak mnie przewiało w środe, tak od czwartku mam te dolegliwości, lekarz rodzinny przepisał mi ketonal, ale nie wykupiłam go, bo głowa nie boli mnie aż tak, nie potrzebuje tabletek na ten ból, tylko w nocy odczuwam go mocniej.
teraz doszedł stan podgorączkowy 37stopni.
I tak szczerze to nie wiem skąd ten ból, bo jak nie ruszam głową to boli mnie tz potylica, a jak schylam głowę do klatki piersiowej to plecy tak najbardziej między łopatkami, dość pożądnie boli, ciężko mi stwierdzić co tu jest winne temu bólowi. AHA! jeszcze boli mnie pod uszami i promieniuje do szyi, ból delikatny bardzo mało odczuwalny, myślę że gdyby to było przewianie to już by mi się stan polepszył, a tu ani sie nie polepszył ani sie nie pogorszył. Oczywiście lekarza odwiedzę, ale dopiero w czwartek, bo nie mam jak sie dostać do lekarza rodzinnego :( A mieszkam spory kawałek od miasta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...