Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość n...m

Problemy z wypróżnianiem u 17-latki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość n...m

Witam! Od sierpnia mam problemy z wypróżnianiem, na początku miałam raz biegunkę, raz zaparcia, a teraz tylko i wyłącznie zaparcia. Mało tego, podczas wizyty w toalecie zauważyłam krew, strasznie boli mnie tyłek, nie mogę siedzieć, chodzić. Każda kolejna wizyta w toalecie sprawia mi ból. Na samym początku krwi było niewiele, niestety od jakiegoś czasu, tej krwi jest bardzo dużo.. Byłam u lekarza, dostałam skierowanie na kolonoskopie, ale termin mam dopiero na drugi rok. Co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ambra

Stosuj dietę polecaną przy zaparciach ( znajdziesz w necie), dużo pij i się ruszaj. Możesz stosować od czasu do czasu czopki lub łagodne środki przeczyszczające. Jeśli krew jest świeża, to wskazuje na występowanie hemoroidów ( często przy zaparciach). Pomagają nasiadówki i maść -do kupienia bez recepty w aptece

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam na zaparcia czopki evaqu. Są naprawdę bardzo skuteczne. Stosuje się je tylko w razie potrzeby, nie uzależniają. Regulują rytm wypróżnień. 

Zawsze mam w domowej apteczce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marlena

tak, mnie też te czopki ostatnio uratowały. Niestety, mało ruchu i niezbyt regularne posiłki i skończyło się to zaparciami. Czopki działają do 15 minut od aplikacji, moim zdaniem to błyskawiczna reakcja. Nie są gwałtowne. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...