Skocz do zawartości
Forum

Problemy z wypróżnianiem u 17-latki


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od sierpnia mam problemy z wypróżnianiem, na początku miałam raz biegunkę, raz zaparcia, a teraz tylko i wyłącznie zaparcia. Mało tego, podczas wizyty w toalecie zauważyłam krew, strasznie boli mnie tyłek, nie mogę siedzieć, chodzić. Każda kolejna wizyta w toalecie sprawia mi ból. Na samym początku krwi było niewiele, niestety od jakiegoś czasu, tej krwi jest bardzo dużo.. Byłam u lekarza, dostałam skierowanie na kolonoskopie, ale termin mam dopiero na drugi rok. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Stosuj dietę polecaną przy zaparciach ( znajdziesz w necie), dużo pij i się ruszaj. Możesz stosować od czasu do czasu czopki lub łagodne środki przeczyszczające. Jeśli krew jest świeża, to wskazuje na występowanie hemoroidów ( często przy zaparciach). Pomagają nasiadówki i maść -do kupienia bez recepty w aptece

Odnośnik do komentarza

tak, mnie też te czopki ostatnio uratowały. Niestety, mało ruchu i niezbyt regularne posiłki i skończyło się to zaparciami. Czopki działają do 15 minut od aplikacji, moim zdaniem to błyskawiczna reakcja. Nie są gwałtowne. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...