Skocz do zawartości
Forum

Ból z tyłu głowy jakby po uderzeniu


Gość emarti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, W piątek, niespełna tydzień temu obudziłem się z dziwnym bólem karku oraz głowy. Nie mogłem ruszać szyją za bardzo i ogólnie myślałem że jest to typowy objaw od złego spania. Jednak mija już prawie tydzień i ból karku oraz głowy (z tyłu, po prawej stronie) nie mija za bardzo a wieczorami nasila się. Nie jestem tym zadowolony ponieważ typowy ból od złego ułożenia się podczas spania powinien już minąć. Gdy dotykam ręką prawą część tylnej głowy czuje delikatny dodatkowy dyskomfort oraz delikatne kłucie. Nie mogę za bardzo ruszać w pełni szyją bo odczuwam ból podobnie gdy ułożę się do snu leżąc na brzuchu z głową ułożoną w przeciwną stronę. Ogólnie ból głowy odczuwam jakby po silnym uderzeniu się lub czymś. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu nie wiem z rok może nieco więcej czułem może nie często ale co jakiś czas taki lekki ból głowy z tyłu po lewej stronie ale głównie to było takie mrowienie lub lekki ucisk, może z 2 razy miałem tak że jak cchciałem przechylić głowę to coś mi jakby tam lekko strzeliło. Ignorowałem to z racji tego że niezbyt często występowały te objawy ale ostatnio chyba częściej je mam, głównie pod wieczór. Zdarzyły mi się też podczas takiego jakby lekkiego mrowienia w tamtym miejscu mieć niewielki oczopląs tzn obraz troche mi drgał przez krotki czas, tez to bylo w nocy przed snem jak lezalem. 2 razy mialem takie cos w dzien ze normalnie szedlem sobie i tak jakby obraz mi się na ułamek sekundy osunął ale moglo mi sie to przewidziec sam nie wiem... Czy to guz? Bo boje się że tak.

Wiem ze musze isc na badania ale problem jest w tym że nie jestem ubezpieczony tzn ominalem termin w Urzedzie Pracy i zostalem wyrejestrowany wiec raczej nie mam ubezpieczenia zdrowotnego choc moglbym uzyc dowodu i karty zdrowia brata blizniaka tylko gorzej jak jednak bedzie cos powaznego...
Przepraszam jeśli trochę chaotycznie i niespójnie to napisałem ale boję się i wolę wszystko dokładniej opisać na początek Wam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...