Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć trądzik i ślady na twarzy?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olka Kowalska

A próbowałaś już delikatnych, naturalnych kosmetyków? Z reguły agresywna pielęgnacja kilkoma kosmetykami czy co gorsza maściami i lekami przynosi jeszcze gorszy efekt, bo skóra i tak jest podrażniona i wrażliwa. Ja stosuję tylko krem i maseczki, ale za to dobrej jakości z calluna medica. Moja skóra się uspokoiła i trądzik powoli odchodzi w zapomnienie. Bardzo polecam ;)

Odnośnik do komentarza

na problemy trądzikowe dla mnie jest skuteczny ten krem https://www.wapteka.pl/a-derma-phys-ac-global-zel-krem-do-pielegnacji-ciezkich-niedoskonalosci-skory-tradzikowej-40-ml-18713,p ; redukuje nadmiar sebum to po pierwsze, moja cera jest matowa, ale i jednocześnie nawilżona; jeszcze nie jest idealna, ale wiadomo że potrzeba czasu, ale nie mam już takich podrażnień i coraz mniej pryszczy, że tak wprost powiem :)

Odnośnik do komentarza

Mi bardzo na przebarwienia pozapalne pomógł zabieg kwasem ferulowym Ferulac peel. Zabiegi w serii wykonywałam w klinice Dr Legrand w Krakowie. Moja skóra bardzo się poprawiła, koloryt wyrównał się,a przebarwienia pozapalne poznikała. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie trądzik to pół biedy, bo byłam kilka razy u dermatologa, przypisał mi leki i jakoś się nieco uspokoiło. Gorsze są blizny :( Niczym nie idzie tego zlikwidować :( Jedyne co mi pomogło (i pójdę na pewno jeszcze raz) to zabieg w gabinecie estetycznym, miałam robiony Lavieen. Nie mam wiedzy o innych zabiegach, ale ten mogę z czystym sumieniem polecić, bo już po pierwszym razie idzę efekty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...