Skocz do zawartości
Forum

Zabieg odsysania tłuszczu z ud i przeszczepianie do piersi


Gość P...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowana zabiegiem odsysania tłuszczu z ud i przeszczepianiem go do piersi mam 25 lat i zastanawiam sie nad tym zabiegiem ponieważ chciałabym pozbyć sie tłuszczu z ud i powiekszyć piersi czego moge sie spodziewać po zabiegu? Jakie są najlepsE kliniki chodzi mi o takie w Warszawie chciałabym znałeś dobrego lekarza dowiedzieć więcej o cenach i formie zabiegu o powikłaniach i o tym jak zachowuje sie skóra i ciało po zabiegu i czy przyszlosci podczas ciąży tlusCz nie nawróci sie.

Odnośnik do komentarza
Gość Hurricane

W Katowicach polecam klinikę Magnuccy:
https://klinikamagnuccy.pl/chirurgia-plastyczna/
Klinika z pełnym wachlarzem zabiegów i specjalistów, bardzo miłe panie w recepcji, krótki czas oczekiwania na wizytę, telefon został odebrany już za pierwszym razem gdy dzwoniłam.

Ceny również przystępne co jednak nie było dla mnie priorytetem jak się zapisywałam na zabieg. Wolałam wybrać się do miejsca, w którym zabieg zostanie wykonany przez profesjonalistę.

Odnośnik do komentarza
Gość Soniapurchalska

Na cellulit i tłuszczyk na udach polecam zabieg VelaShape. Cudownie rozgrzewa, ujędrnia i bardzo jestem zadowolona z efektów. Miałam serie na uda, coś koło 3-4 zabiegów przed wakacjami i widziałam efekty i nie tylko ja. Robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...