Skocz do zawartości
Forum

Śluz z krwią a ciąża


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma...ka

Dzien po okresie kochalam sie z chlopakiem. to byl moj 1 raz. mam 19 lat. uzylismy prezerwatywy a chlopak sie nie spuscil. za tydzien powinnam miec kolejna miesiaczke ale pojawil mi sie sluz. taki jakby z krwia ale jest tez taki brazowawy. chcialabym sie dowiedziec czy moge byc w ciazy a jak nie to przyczyna czego sa takie objawy. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Być może to resztki błony dziewiczej, która prawdopodobnie została przerwana w czasie stosunku. Jeśli byłaś po miesiączce to wtedy są dni niepłodne, także ryzyka ciąży nie ma. Nie stresuj się za mocno, bo to może przesunąć termin kolejnej miesiączki.

Odnośnik do komentarza
Gość ma...ka

dodam ze od 3 lat biore jakies 3 dni przed tym pierwszym razem przestalam bo brzuch mnie bolal dostalam jakiegos zapalenia jelit i chcialam na miesiac odstawic. czy moj sluz i objawy moga byc skutkiem przestania leczenia?

Odnośnik do komentarza

Witam
Ostatnia miesiaczke mialam 9.06 kochalam sie z mezem 22.06, 04.07, 11.07 czasem miesiaczkuje nieregularnie wiec ciezko mi okreslic kiedy moglam miec owulacje. Z reguly moje cykle trwaja 33 dni.w okolicy 07.07 zauwazylam male ilosci przezroczystego sluzu z niteczkami krwi i bezowy sluz trwalo to 3 dni. Czy mozliwe ze doszlo do zaplodnienia tego 04.07??? Chcemy bardzo dzidziusia okresu dalej nie ma i narazie zadnych objawow okresu nie mam. test wyszedl negatywny 15.07 dodam ze od 5 dni mam temp 37 - 37,2
Prosze o opinie czekam z niecierpliwoscia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...