Skocz do zawartości
Forum

Jak znowu schudnąć i mieć ładne uda i posladki!???:(


Gość onazła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 170-172cm wzrostu i waże ok.62-65 kg,mam figure gruszki.W wakacje udało mi sie schudnąć pare kg ważyła 60kg , i wreszcie (po raz pierwszy) miałam szczuplutkie uda i szczupłe nieduze pośladki ,dodam że przez wakacje więcej się ruszałam( bo było lato;) ) ale wogole nie ćwiczyłam, udami byłam zachwycona były takie o jakich zawsze marzyłam ale pośladki były zbyt obwisłe co mi się nie podobało.Pod koniec wakacji niestety zaczęłam jeść wiecej przez co w ok 3 tygodnie przytyła ok.4 kg ,ale z powrotem staram sie wrocic do sposobu odzywiania z wakacji ale nie moge schudnąć ani troszke waga stoi w miejscu !Co ja mam zrobić zeby waga znowu spadła? .Jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć posladki i zauwazyła że są okrąglejsze łądniejsze ale zrobily sie wielkie! i uda u góry mi okropnie urosły! Tak zwane bryczesy gdy schudłam wakacje były prawie wogóle niewidoczne a teraz to wyglada okropnie.Juz daawno temu zauwazyła że od wszystkich ćwiczeń na pośladki rosna mi strasznie bryczesy... ://Co mam zrobic żeby znowu ważyć 60 kg mieć szczuplutkie uda bez tak widocznych bryczesow i ładne pośladki???:(

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem ubolewania nad pośladkami. przecież nikt nie lubi patrzeć na "płaskodupie". kobieta powinna mieć wydatne, krągłą pupcię, może nie jak JLo, ale jednak. nie ma nic gorszego niż laska, która siada ci na kolanach i czujesz jej kościstość ;/ płaskie dupy = typowy stan ludzi, którzy siedzą przez większość dnia = to nie jest apetyczne :)

Odnośnik do komentarza

~terdfthjy
nie rozumiem ubolewania nad pośladkami. przecież nikt nie lubi patrzeć na "płaskodupie". kobieta powinna mieć wydatne, krągłą pupcię, może nie jak JLo, ale jednak. nie ma nic gorszego niż laska, która siada ci na kolanach i czujesz jej kościstość ;/ płaskie dupy = typowy stan ludzi, którzy siedzą przez większość dnia = to nie jest apetyczne :)

Mi chodzi o to zeby miec własnie szczupłe uda i jędrnę posladki ale jak cwicze pośladki to uda mi strasznie grubną u góry i robią sie ohydne "bryczesy" :/

Odnośnik do komentarza

a po co ci wyszczuplac uda? tam są ważne mięśnie. polecam Ci codzienne bieganie, wtedy będziesz mieć świetnie wyrobione mięśnie ud :) rozbuduj sobie tym mięśnie i siłe ud, będziesz mogła wtedy podduszać udami, ukręcać głowy napastnikom :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...