Skocz do zawartości
Forum

Tycie podczas diety


Gość Betts

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczęłam ćwiczyć i bardziej zwracać uwagę na to jak się odżywiam. Niestety po wejściu na wagę okazało się, że po tygodniu przytyłam 2 kg. Nie jest to może dużo, ale zastanawiam się czy warto kontynuować ten styl życia skoro jest szansa, że jeszcze przytyję. Mam 164 kg i ważę teraz 60 kg, nie wyglądam źle, ale wiadomo, że każda z nas marzy o płaskim brzuchu. Dodatkowo mam niedoczynność tarczycy, ale nigdy nie miałam problemów z wagą, zawsze była ona stała. Ćwiczyłam codziennie Skalpel Ewy Ch. Piłam dużo wody, podstawowe produkty starałam się zamieniać na te zdrowsze, a mimo to przytyłam. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

Widzisz to nie do konca jest tak... wiem ze robisz ten program i pilnujesz tego co jesz ale to za malo. Nie masz odpoiwednio dobreanej diety i cwiczen dla siebie a to podstawa. Zawsze powtarzam ze aby cos ze soba zrobic trzeba jako pierwsze pojsc do dietetyka i trenera personalnego.

A od jak dawna cwiczysz?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...