Skocz do zawartości
Forum

Trądzik - nic już nie pomaga. Pomocy!


Biała mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Na trądzik używałam wielu specyfików, od mydeł po przeróżne maści. Niestety mimo to problem wracał. Kiedyś natrafiłam na maść Dermatoxin, więc kupiłam, spróbowałam i ku mojemu zdziwieniu w końcu coś podziałało :) do tej pory go używam (smaruję raz dziennie) i efekty są rewelacyjne, naprawdę polecam :)

Odnośnik do komentarza

~Agisza
~Aniulka335
U mnie najlepiej sprawdził się Sevolium. Ma fajną konsystencje, dobrze nawilża i super pachnie. PS. krosty zniknęły po 3 tygodniach całkowicie :)

Łaał szybko u Ciebie zadziałało, u mnie to tak po 3 tygodniach pierwszy efekt był, ale może to przez to, że straszne bruzdy miałam na twarzy, całe szczęście, że wogóle mi pomógł.

Właśnie szukałam informacji o tym kremie. Jak teraz wygląda sytuacja? :)

Odnośnik do komentarza

Używajcie aplikatora na wypryski HB - będzie dobrze. Najważniejsze jest pilnowanie systematyczności, bo wtedy te duże zmiany przychodzą szybko, zdecydowanie, powinna być widoczna mocna zmiana. Bardzo ważne jest pilnowanie podstaw i to one powinny być decydujące.

Odnośnik do komentarza

Nie panowaniw nad rozdrapywaniem, wyciskaniem pryszczy nazywa sie tradzikiem neuropatycznym. Ma podloze psychologiczne. Poczytajcie o tym, szybko dopasujecie powody i objawy aby sie z tego wyleczyc trzeba udac sie do dermatologa i psychologa.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej i najbezpieczniej będzie jak udasz się na konsultacje do specjalisty. Osobiście mogę ci polecić Klinikę Krajewski, leczę się tam ja i moje znajome każda z nas choć zmagała się z innym problemem po kilku miesiącach się go pozbyła, specjalistów tam pracujących cechuje duży profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta ...

Odnośnik do komentarza
Gość roksankkaa

Obecnie najlepszą metodą w Polsce i europie na trądzik jest nanonce..Byłam kilka razy u lekarza ale nic niedalo a kasy chyba z 700zł poszło.... dopiero koleżanka mi powiedziała o nanonce, jest to drogie ale skuteczne jako jedyne co używałam przez 7 lat walki z pryszczami to całkowicie pomogło.moje życie i pewność siebie zupełnie poszło w góre czuje że zyje, odzyskałam poczucie atrakcyjności warte dziewczynki każdych pieniędzy....najlepiej zakupić pakiet optymalny obecnie jest promocja na stronie: http://nplink.net/djar9zRn doskonale pomaga w eliminacji wyprysków, zaskórników, grudek, krost i zaczerwienień,
gwarantuje że zycie wam sie zmini bez tych syfów co każdego dnia przytłaczają człowieka az płakac mi sie chce ze wygrałam z tymi pryszczami..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery.

Produkt jest bardzo popularny wśród nastolatków oraz dorosłych, którzy również borykają się z problemem trądziku.Strona preparatu https://nplink.net/we0eg33z

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek

Cześć,

W wieku 40 lat borykałem się z trądzikiem, który zabijał moje życie. Któraś z kolei Pani Doktor, paamiętam tylko imię - Agata w Luxmed na Alejach,  zainteresowała się moim problemem i od razu zaproponowała Retinoidy. Dziękuję Pani Doktor z całego serca. Po 7 miesiącach smarowania ust szminkami i pobrań krwi do prób wątrobowych (co miesiąc) mam twarz czystą. Moje życie i samoocena zmieniły sie diametralnie.    

Odnośnik do komentarza

Hej, też miałam problem z trądzikiem, nie miałam żadnego pomysłu jak się go pozbyć, lecz znajoma poleciła mi - https://tinyurl.com/Derminaxx , po zrobieniu 6cio-miesięcznej kuracji pozbyłam się trądziku, lecz wiadomo ważna jest też dieta i zdrowy tryb życia (sport, aktywność fizyczna), ja również do tego się zastosowałam, nie tylko do samego preparatu, lecz jeśli ci pomoże, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia, wszystko jest do naprawienia ?

Odnośnik do komentarza

Naturalny krem do skóry wrażliwej i trądzikowej występuje w sklepie online https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32808691-3h-krem-do-cery-tradzikowej-50-ml-cbd-5905108710330.html i posiada bogaty skład. Nie powoduje też nieprzyjemnego ściągania skóry, więc ta wydaje się zrelaksowana przez cały dzień. Krem o silnym działaniu przeciwzapalnym, więc jeżeli masz tendencję do wyciskania wyprysków to ciekawe rozwiązanie. Jak wpiszesz podczas składania zamówienia kod 3HRABAT to masz 20% rabatu = kod ważny do 31.08.23

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...