Skocz do zawartości
Forum

Czy to nerwica?


Niskaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 17 lat i od jakiegoś czasu się źle czuję.Zacznę od początku.
W wakacje postanowiłam biegać i niestety jak zaczynałam to czułam ucisk w gardle,ale gdy przestawałam biegać automatycznie mijał.W drugim miesiącu czułam ciągły ucisk w gardle głównie,gdy byłam w jakiś dużych sklepach lub w miejscach gdzie jest wiele ludzi do tego dochodziły jeszcze problemy z oddychaniem.
( W czasie wakacji często miałam włączony wentylator przed twarzą) I zdecydowałam się pójść do lekarza,okazało się,ze mam przekrwione i wysuszone gardło,dostałam tabletki,ale niestety nie pomogły.Ucisk czuję ciągle i teraz dochodzi do tego ból głowy,czasami zdarza się,że mam jeden czy tam dwa dni spokoju. W tamtym roku miałam podobne sytuacje,ale udałam się od endokrynologa i On wykluczył tarczycę,również jeździłam po kardiologach i też jakieś choroby serca zostały wykluczone.
Na końcu dodam,że mam ataki paniki,gdy jadę autobusem do szkoły po prostu stojąc na przystanku boję się,że nie będzie dla mnie miejsca czy coś podobnego.Tak samo jest gdy idę ze szkoły lub z niej wracam,czuję jakbym miała zemdleć.

Odnośnik do komentarza

Witam,
gorąco polecam osobistą konsultację u psychoterapeuty czy ewentualnie psychiatry, np. na NFZ. Przez internet nie można stawiać diagnoz i jedyne co mogę napisać to, że jedną z możliwości twoich trudności może być nerwica czy inaczej zaburzenia lękowe - dlatego tak przydatna będzie konsultacja. Nie warto się z tym męczyć - skonsultuj a potem ewentualnie podejmij terapię.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...