Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
hanna1988

powiekszanie ust kwasem hialuronowym, problem po ponad mies

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basia92

Zawsze marzyłam o pełnych i wyraźnych ustach, ale niestety nie zostałam takimi obdarzona 😉 naczytałam się o tym wiele, przejrzałam cały internet zdjęć przed i po zdecydowałam się na wizytę u dr Ewy Rybickiej w klinice Estetica Nova. Muszę przyznać, że miałam duże obawy, ale doktor świetnie mi wszystko wytłumaczyła i pokierowała. Efekt jest taki jak chciałam,a nawet lepszy! Zdecydowanie polecam dziewczyny. Piękne i naturalnie wyglądające usta 😍 Warto pójść w sprawdzone miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Ja miałam coś takiego i poprawiałam usta w NK Beauty Instytut Medycyny Estetycznej i SPA - w końcu wszystko było zrobone prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosławka

ja także poprawiłam sobie usteczka wypełniaczem Restylane Kysse i jestem mega zadowolona z efektu. Widać ładnie zarysowaną linię, pełne ale takie naturalnie pełne usta! także trafiłam w dziesiątkę z tym zabiegiem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qwerq

A ja wolałam wykorzystać własny tłuszcz, zresztą chirurg, u którego byłam sam mi to polecał. Dr Łątkowski jest bardzo dobry, dzięki niemu moje usta są pięknie wypełnione, wyglądają naturalnie, ale też w końcu są symetryczne. Dokładnie takiego efektu oczekiwałam :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mery23
W dniu 8.05.2017 o 21:54, Gość perła8080 napisał:

wiesz co powiem ci szczerze, że właśnie się sama boję takich niespodzianek. Czy ktoś może polecić zaufanego lekarza z Łodzi na powiększanie ust kwasem?

W Łodzi nie, ale we Wrocławiu jest bardzo fajna klinika. Esderm się nazywa. Pracują tam na prawdę ogarnięci ludzie, którzy znają się na rzeczy. Mają w ofercie powiększanie ust i z tego co słyszałam od znajomych to wszystkie są zadwolone i nie występują żadne dalsze powikłania 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alma

a ja robiłam restylane kysse - usta są super. ładnie wyprofilowane, naturalnie wyglądają, nawilżone. efekt się trzyma już kolejny miesiąc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...