Skocz do zawartości
Forum

powiekszanie ust kwasem hialuronowym, problem po ponad mies


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze marzyłam o pełnych i wyraźnych ustach, ale niestety nie zostałam takimi obdarzona ? naczytałam się o tym wiele, przejrzałam cały internet zdjęć przed i po zdecydowałam się na wizytę u dr Ewy Rybickiej w klinice Estetica Nova. Muszę przyznać, że miałam duże obawy, ale doktor świetnie mi wszystko wytłumaczyła i pokierowała. Efekt jest taki jak chciałam,a nawet lepszy! Zdecydowanie polecam dziewczyny. Piękne i naturalnie wyglądające usta ? Warto pójść w sprawdzone miejsce!

Odnośnik do komentarza

A ja wolałam wykorzystać własny tłuszcz, zresztą chirurg, u którego byłam sam mi to polecał. Dr Łątkowski jest bardzo dobry, dzięki niemu moje usta są pięknie wypełnione, wyglądają naturalnie, ale też w końcu są symetryczne. Dokładnie takiego efektu oczekiwałam :). 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2017 o 21:54, Gość perła8080 napisał:

wiesz co powiem ci szczerze, że właśnie się sama boję takich niespodzianek. Czy ktoś może polecić zaufanego lekarza z Łodzi na powiększanie ust kwasem?

W Łodzi nie, ale we Wrocławiu jest bardzo fajna klinika. Esderm się nazywa. Pracują tam na prawdę ogarnięci ludzie, którzy znają się na rzeczy. Mają w ofercie powiększanie ust i z tego co słyszałam od znajomych to wszystkie są zadwolone i nie występują żadne dalsze powikłania ?

Odnośnik do komentarza

0,3 to moim zdaniem nie oplaca sie e ogole robic bo faktycznie nic nie widac nawet przy 0,5jak robilam to jak opuchlizna zedzla efekt byl znikomy tzn ja widzialam ale nikt inny. Teraz wstrzyknelam sobie 0,7ml na gorna warge to efekt jest widoczny....

No i ogromne znaczenie tutaj ma fakt kto to powiekszanie ust wykonuje. Zabieg powinien być wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Tylko wtedy rezultaty są dobre 

https://www.dynasplint.com.pl/czy-zabiegi-powiekszania-ust-sa-bezpieczne/

Zerknij sobie tutaj. 

Odnośnik do komentarza

Ja wielokrotnie powiekszalam usta w Pimiku na szkoleniu z powiększania ust metodami rosyjskimi dla lekarzy i za każdym razem efekt był rewelacyjny. Ogromne wyczucie estetyki, oraz wiedza  jakie posiadają szkoleniowcy w Pimiku to zdecydowanie gwarancja udanego zabiegu.

https://pimik.pl/szkolenia/modelowanie-ust-masterclass-kurs-doszkalajacy-dla-praktykow/

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie 

na wchłanianie kwasu mają znaczenie duże temperatury ciała np po solarium, ćwiczeniach itp. Ogólnie czym więcej się przegrzewamy i podnosimy metabolizm organizmu ćwicząc tym szybciej kwas się degraduje.

Przez pierwsze 3 doby trzeba jak najwięcej pić.. wody mineralnej mam na myśli. By Kwas ją wchłaniał i trzymał objętość.. ja nawet zalecam do 7 dni jak najbardziej się nawadniać po zabiegu.

Dużo czynników wpływa na utrzymywanie kwasu. Gdy np ktoś się odchudza to taki zabieg już w ogóle jest według mnie bez sensu.

Ale to wszystko powinien wyjaśnić Pani zabiegowiec, który wykonywał usta. Śmiało go/ ją o wszystko pytać na przyszłość. 

Także żadnego solarium, sauny itp ok 2 tyg po a jak najmniej ogólnie jeśli ostrzykujemy się kwasami HA

https://pszczolkakasia.pl/lidokaina-czy-benzokaina-poznaj-roznice/

Zerknijcie sobie na stronę. Możecie poczytać sobie tutaj różnice pomiędzy lidokainą a benzokainą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...