Skocz do zawartości
Forum

powiekszanie ust kwasem hialuronowym, problem po ponad mies


Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym momencie strasznie zaczeły mi tak dziwnie pory się zwiększać, czemu nie wiem sama... nie mogłam na to znależć odpowiedzi... Domowe sposoby były do bani, żeby nie powiedzieć gorzej :/! Ukojenie dopiero znalazłam w kochanej przez siebie klinice medycyny estetycznej -> Pani Dethloff! Od razu na wejście zaproponowała mi ich zabieg "Icoone" i coś w tej nazwie jest! Poczułam się jak ikona! Jak ikona mody! Po zabiegu pory się zmiejszyły widocznie, a po 5 powtórzeniach były jak za pięknych dobrych czasów!!!

Odnośnik do komentarza

Janka, póżno coś sie obudziłaś! Przecież ten zabieg to coś pięknego! Ja szybko zobaczyłam, ze coś nie tak z moimi porami, ale u mnie to było spowodowane moich stylem życiem, a raczej jego brakiem, ciągłe fajki, alkohol, robi swoje, nie dbałam o siebie! U mnie wystarczyły 2 powtórzenia i moja twarz wróciła do normy, ale to prawda! Oni tak w klinice Dethloff przeprowadzają ten zabieg, ze można poczuć się jak ikona, jak gwiazda!!!

Odnośnik do komentarza
Gość moniakierko

Ja się sporo ojeździłam i naczytałam zanim wybrałam Knack Clinic gdzie po zabiegu usta wyglądały tak jak wcześniej ustaliłam z doktorem. I tak się trochę bałam, ale wyszło bez komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Gość zuzanna212

Pomimo, że jest to stosunkowo bezpieczny zabieg, mogą pojawić się powikłania. Jeżeli masz taką możliwość skontaktuj się z osobą, która wykonuje tego rodzaju zabiegi http://www.aestetica.pl/medycyna-estetyczna nie musi to być ta sama osoba, ale ważne, aby znała się na rzeczy. Ostatecznie możesz też wybrać sie do lekarza na miejscu, także powinien pomóc.

Odnośnik do komentarza

Ja robilam usta preparatem o nazwie Juvederm Volbella i nie mam żadnych siniaków itp. Fakt ze dr wstrzyknęła mi tylko 0.3 na początek po 4 tygodniach ide na poprawkę. Myśle dziewczyny ze te grudki na ustach i inne mankamenty mogą być związane z tym ze za dużo jest podane jak na pierwszy raz . Moja dr mi mówiła ze ten kwas jest jeden z najlepszych który nie powoduje siniaków i grudek ale tez zależy od osoby i podania kwasu i mogą zdarzyć sie przypadki. Skórę powinno sie przyzwyczaić powoli do takich zabiegów bo jezeli nagle jest wstrzyknięte dużo to mogą powstawać komplikacje https://www.mestetyczna.pl/powiekszanie-ust-kwasem-hialuronowym-duze-i-symetryczne-usta/

Odnośnik do komentarza
Gość Usteczka29

Wygląda to OKROPNIE :O
dobrze, że ja po zabiegu nie mam takich powikłań. Zrobiłam zabieg w profesjonalnej klinice Esderm, znajdującej się we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z pięknego, naturalnego efektu.
Mam nadzieję, że wydobrzejesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka119

Sama od jakiegoś czasu rozważam ten zabieg. Co prawda nie mam jakichś bardzo małych i wąskich ust, ale jednak chciałabym mieć większe. Może nie takie napompowane, jak niektóre celebrytki, ale dużo ładniejsze i chyba się zdecyduje. Rozważam wizytę w klinice Lenartowicz Clinic w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Gość Bileczka11
W dniu 31.12.2019 o 18:24, Krysiakaaa napisał:

Ja jestem bardzo zadowolona z wypełniacza Restylane Kysse, mam teraz piękne usta! ?

Efekt przede wszystkim naturalny ? bez grudek, bez sensacji ? I grunt to też wykonywać go w dobrym gabinecie medycyny estetycznej.

Odnośnik do komentarza

mi bardzo zależało na naturalnym efekcie dlatego zdecydowałam się na powiększenie ust kwasem hialuronowym, zdecydowaam się na pojemność 1 ml i to była idealna decyzja, wyszło bardzo naturalnie i pięknie, zabieg wykonywałamw  salonie magic visage na mokotwskiej 52 w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Gość króliczkowa

jejku wspolczuje.. ja swego czasu myslalam o kwasie na powiekszenie ale ostatecznie wybralam implant by nie bylo potrzeby ponownych zabiegow po kilku miesiacach.. zabieg mialam w Wawie u dr Osuch Clinic i jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Też długo myślałam nad swoim największym komplesem czyli małymi ustami, co tu z nimi zrobić? W końcu zdecydowałam się zaufać klinice Dethloff w Konstancinie (mają też klinikę w centrum Warszawy). Zaufałam im w 100%, bo moja koleżanka z pracy też u nich powiększała usta i wyszły przepięknie, co prawda był lekki strach, że usta nie bedą naturalnie wyglądać, bo róznie to bywa, ale powiem Ci, że nie potrzebnie się tym stresowałam. Usta wyszły tak jak sobie to wyobrażałam, są cudowne, a nawet lepiej, nie powiem, że milą niespodzianką była również cena 950 zł zamiast 1350, bo akurat usługa była w promocji. Nic tylko się cieszyć i korzystać! ?

Odnośnik do komentarza

ja w magic visage powiększyłam usta też kwasem hialoronowym, chyba to najlepszy i najbardziej bezpieczny wypełniacz, zdecydowałam się na 1ml bo chciałam zachować naturalny wygląd i tak też się stało, usta są powiększone ale nadal naturalnie wyglądające. 

Odnośnik do komentarza

sama powiększam kwasem hialuronowym w dermed w Krakowie i jestem zadowolona z efektów, naprawde świetnie się czuję do tego wyglądam w miare naturalnie więc nie ma efektu karykaturalnego jak większość kobiet :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...