Skocz do zawartości
Forum

powiekszanie ust kwasem hialuronowym, problem po ponad mies


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Nigdy nie poddawałam się takiemu zabiegowi, ale na logikę dobrze to nie wygląda. Niestety tak jest często, gdy zabieg z pogranicza medycyny oraz kosmetyki wykonuje osoba, która nie ma odpowiedniej wiedzy i pojawiają się problemy. Zawsze warto prześwietlić gabinet, salon lub osobę, która wykonywać będzie taki zabieg. Moja serdeczna koleżanka poddała się zabiegowi powiększania usta w salonie kosmetycznym Silk Touch w Lublinie. Mogę śmiało o nich napisać i nie chodzi o jakąś reklamę. Efekt jest fajny, nie miała żadnych problemów. Sama również korzystam z zabiegów w tym salonie i jestem zadowolona. Jest to w mojej ocenie salon warty polecenia, gdyż większość zabiegów poprzedzonych jest konsultacją z lekarzem. Myślę, że to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Jolka86Krk

Aż mnie wzdryga jak widzę takie zdjęcia, strasznie współczuję. Ja regularnie powiększam usta kwasem i nigdy nie miałam pdobnej "niespodzianki". Od lat chodze do tej samej Pani doktor z Krakowa, przyjmuje w Mtt estetica, zawsze przy mnie otwiera preparat, wszystko sterylnie i czyściutko. Bardzo dokładnie rosmasowuje usta po ostrzyknięciu, żeby się żadne grudki nie zrobiły.

Odnośnik do komentarza
Gość katarzynowa

Niestety zawsze w przypadku takich zabiegów trzeba liczyć się z tym, że mogą wystąpić jakieś komplikacje. Mnie póki co nic takiego się nie przydarzyło, a wypełniam usta kwasem hialuronowym od kilku lat, chodzę do dr Marzeny Janasik z Warszawy, jakby ktoś był zainteresowany, to mogę ją polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabela Miller

Cześć. Ja powiększałam usta w gabinecie medycyny estetycznej i miałam wstrzykiwany preparat Restylane. Nie mam żadnych skutków ubocznych a zabieg miałam 5 miesięcy temu. Właśnie - odnośnie preparatu... jakim miałaś te usta powiększane? czy lekarz Cie poinstruował jakim preparatem będziesz mieć je powiększane? Ja np przed zabiegiem wiedziałam, ze preparat ma rejestrację FDA ( leki by zostały dopuszczone na rynek farmaceutyczny też muszą mieć tą rejestrację , ogólnie wszystkie preparaty, które ją mają przechodzą bardzo szerokie badania)

Odnośnik do komentarza

~perła8080
wiesz co powiem ci szczerze, że właśnie się sama boję takich niespodzianek. Czy ktoś może polecić zaufanego lekarza z Łodzi na powiększanie ust kwasem?

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o powiększanie ust kwasem hialuronowym to odległość nie ma znaczenia. Nie szukaj na siłę w swoim mieście, jeśli np. w Łodzi nie ma kogoś zaufanego. Ja mieszkam w okolicy Włocławka, a jeżdżę tylko i wyłącznie do Warszawy do dr Ziemczyka, bo mam pewność że usta będą wyglądały dobrze. To jest jeden z najlepszych specjalistów od ust w Polsce. Polecam. Kontakt znajdziesz na https://fyoung.pl.

Odnośnik do komentarza

ja powiększałam usta kwasem hialuronowym w Estetyka Day Spa w Piasecznie i nie miałam żadnych problemów ;) zawsze przed różnymi zabiegami najlepiej zasięgnąć opinii bądź dowiedzieć się na czym w danych gabinetach się pracuje.. bo wiecie niektórzy oszczedzają i potem efekty są takie a nie inne ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa Bielik

Dziewczyno, kto tak Ci to zepsuł... Komu Ty sie zaufałaś? Ja poddałam się zabiegowi powiększenia ust w klinice Dethloff i wszystko było perfekcyjnie. To jest typowe gdy wypełniacz jest nie czysty! A to już SKANDALICZNE. Trzeba chodzić do zaufaych i znanych klinik jak to było w moim przypadku. Teraz poleciłem swojej siostrze powiększanie ust i skubana akurat dostała promocję na walentynki i zapłaci o wiele mniej w klince Dethloff.

Odnośnik do komentarza
Gość Michasia88

ooo matko, nie mogę na to patrzeć... To się nadaje do pokazywania przyszłym lekarzą medycyny estetycznej... Jak nie wykonywać zabiegów... BOŻE! Ewa ma rację, Dr Dethloff nigdy by takiego czegoś nie zrobiła.. Ale to jest MARKA! Cała załoga to poziom ŚWIATOWY! A usta wychodzą im bardzo fajnie! Ja za każdym razem wychodze zadowolona!

Odnośnik do komentarza
Gość agabinska

Całe szczęście, że trafiłam do Knack Clinic i żadne grudki się później nie zrobiły. Opuchlizna chwilę schodziła, ale ostateczny efekt wyszedł dokładnie taki jak zaplanowaliśmy na konsultacjach. Gdzie Ci tak zrobili?

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCe

A ja póki co szukam gabinetu gdzie mogłabym zrobic sobie takie powiekszanie kwasem. Nie potrzebowałabym dużo. Mam minimalnie wąskie usta ale szczerze to mnie to trochę denerwuje. Jestem z Wrocławia i tutaj szukam gabinetu właściwie to nawet znalazłam jakiś kontakt http://www.skinlogica.pl/kontakt/ Ktoś korzystał może z tej kliniki? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCe

A ja póki co szukam gabinetu gdzie mogłabym zrobic sobie takie powiekszanie kwasem. Nie potrzebowałabym dużo. Mam minimalnie wąskie usta ale szczerze to mnie to trochę denerwuje. Jestem z Wrocławia i tutaj szukam gabinetu właściwie to nawet znalazłam jakiś kontakt http://www.skinlogica.pl/kontakt/ Ktoś korzystał może z tej kliniki? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCe

A ja póki co szukam gabinetu gdzie mogłabym zrobic sobie takie powiekszanie kwasem. Nie potrzebowałabym dużo. Mam minimalnie wąskie usta ale szczerze to mnie to trochę denerwuje. Jestem z Wrocławia i tutaj szukam gabinetu właściwie to nawet znalazłam jakiś kontakt http://www.skinlogica.pl/kontakt/ Ktoś korzystał może z tej kliniki? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCe

A ja póki co szukam gabinetu gdzie mogłabym zrobic sobie takie powiekszanie kwasem. Nie potrzebowałabym dużo. Mam minimalnie wąskie usta ale szczerze to mnie to trochę denerwuje. Jestem z Wrocławia i tutaj szukam gabinetu właściwie to nawet znalazłam jakiś kontakt http://www.skinlogica.pl/kontakt/ Ktoś korzystał może z tej kliniki? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość iwona888

Zawsze warto poświęcić trochę czasu i poszukać dobrego, sprawdzonego i godnego zaufania lekarza. Ja szukałam długo, szukałam wśród znajomych i w internecie, byłam na konsultacjach u 3 wybranych, finalnie zdecydowałam się na dra Migałę z Kliniki Sfera, zrobił na mnie duże wrażenie swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem i dużym wyczuciem estetyki. Z efektów zabiegu jestem naprawdę bardzo zadowolona :) Każdemu polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość marita88

Jestem po zabiegu już jakieś 8 czy 9 miesięcy i jak na razie - super. Efekt jest dokładnie taki, jaki chciałam osiągnąć. Nie chciałam ich bardzo powiększać, aby nie wyglądało to sztucznie. Zabieg wykonywałam w centrum medycyny estetycznej u Dr Majewskiej. Gdyby ktoś szukał - Tekst linka
Jestem mega, mega zadowolona!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...