Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość l...l

Czy operacje plastyczne są niebezpieczne dla zdrowia?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martyna

każda operacja jest związana z ryzykiem, jednak wybierając lekarza, który zna się na rzeczy jest znacznie bezpieczniejsze, polecić mogę dr Boligłowę, który wykonywał u mnie implanty piersi - jestem bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagooda90

Myślę, że operacje robione z umiarem w sprawdzonych i profesjonalnych klinikach nie powinny być niebezpieczne dla zdrowia. Ja miałam wykonaną korektę kształtu nosa w klinice www.drchecinski.pl. Nosek jest teraz mały i równy, a ja pozbyłam się swojego największego kompleksu. Jestem bardzo zadowolona i żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iggla

hej. Tak naprawdę dużo tutaj zalezy od tego, jaka jest to operacja. Oraz jak przeprowadzany jest zabieg. Jednak jesli jest to prawdziwa operacja to faktycznie moze nieść ze sobą pewne niebezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowałam sie do tej pory jedynie na modelowanie ust:

https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust

Ktore wykonywałam tutaj w Rzeszowie. Jestem zadowolona z rezultatów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anika

Niekoniecznie, mi operacja wręcz pomogła. Miałam robioną labioplastykę, jest to operacja polecająca na zmniejszeniu warg sromowych, które są przerośnięte. To był mój największy kompleks, całe życie czułam, ze wygląda to dziwnie i do tego miałam otarcia, później z nim robiły się infekcje. Operację przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i serdecznie go polecam. To lekarz z doświadczeniem, na konsultacji wszystko mi wyjaśnił, rozwiał moje skrępowanie, po zabiegu tez przyszedł i zapytał jak się czuję, czy wszystko jest ok, tak bardzo sympatycznie, ale w pełni profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daria

Nie uważam, by były mocno niebezpieczne, ale tylko jeżeli zabieg masz wykonywany przez rzetelnego chirurga, który zna twoją kartę chorób (jeżeli na coś chorujesz), w sterylnych, odpoaioednich warunkach. Od siebie mogę wam polecić klinikę Prestige Clinic http://prestigeclinic.pl/uslugi/powiekszanie-biustu/ we Wrocławiu, gdzie sama byłam na plastyce powiek. Zabieg wyszedł świetnie, nie mam już opadających powiek, które strasznie wprowadzały mnie w kompleksy, teraz są one o wiele ładniejsze. Śladów po zabiegu nie widać żadnych, nie ma blizn, itp., polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

Jeżeli są robione w ramach zdrowego rozsądku to tak. Natomiast jak ktoś po prostu przesadza to wtedy moze być to niebezpieczne dla zdrowia. Ja zamierzam wybrać się teraz na przeszczep włosów robotem Artas w klinice Elite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...