Skocz do zawartości
Forum

Czy operacje plastyczne są niebezpieczne dla zdrowia?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że operacje robione z umiarem w sprawdzonych i profesjonalnych klinikach nie powinny być niebezpieczne dla zdrowia. Ja miałam wykonaną korektę kształtu nosa w klinice www.drchecinski.pl. Nosek jest teraz mały i równy, a ja pozbyłam się swojego największego kompleksu. Jestem bardzo zadowolona i żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją.

Odnośnik do komentarza

hej. Tak naprawdę dużo tutaj zalezy od tego, jaka jest to operacja. Oraz jak przeprowadzany jest zabieg. Jednak jesli jest to prawdziwa operacja to faktycznie moze nieść ze sobą pewne niebezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowałam sie do tej pory jedynie na modelowanie ust:

https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust

Ktore wykonywałam tutaj w Rzeszowie. Jestem zadowolona z rezultatów. 

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, mi operacja wręcz pomogła. Miałam robioną labioplastykę, jest to operacja polecająca na zmniejszeniu warg sromowych, które są przerośnięte. To był mój największy kompleks, całe życie czułam, ze wygląda to dziwnie i do tego miałam otarcia, później z nim robiły się infekcje. Operację przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i serdecznie go polecam. To lekarz z doświadczeniem, na konsultacji wszystko mi wyjaśnił, rozwiał moje skrępowanie, po zabiegu tez przyszedł i zapytał jak się czuję, czy wszystko jest ok, tak bardzo sympatycznie, ale w pełni profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Nie uważam, by były mocno niebezpieczne, ale tylko jeżeli zabieg masz wykonywany przez rzetelnego chirurga, który zna twoją kartę chorób (jeżeli na coś chorujesz), w sterylnych, odpoaioednich warunkach. Od siebie mogę wam polecić klinikę Prestige Clinic http://prestigeclinic.pl/uslugi/powiekszanie-biustu/ we Wrocławiu, gdzie sama byłam na plastyce powiek. Zabieg wyszedł świetnie, nie mam już opadających powiek, które strasznie wprowadzały mnie w kompleksy, teraz są one o wiele ładniejsze. Śladów po zabiegu nie widać żadnych, nie ma blizn, itp., polecam.

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że operacje plastyczne są bezpieczne dla zdrowia. Ważne jest jednak to, do jakiego lekarza się trafi. Ja na pewno z czystym sumieniem mogę polecić dr Olender. Jest specjalistką w każdym calu. Moja znajoma jest niedługo po operacji nosa, efekt fenomenalny. 

Odnośnik do komentarza
Gość Artemida123

Każda operacja wiąże się z jakimś ryzykiem. Kluczowe jest, by porozmawiać z lekarzem o wszystkich wątpliwościach. Nie można zataić nic w wywiadzie. Warto zrobić szeroko zakrojone badania. Oczywiście wiele zależy też od tego, co chce się zoperować. Przeczytaj sobie ten poradnik: http://medycynasrodowiskowa.pl/jak-sie-przygotowac-do-zabiegu-plastyki-nosa/  . Dowiesz się z niego, jak przygotować się do operacji nosa. Myślę, że takie wskazówki potrafią uspokoić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...