Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
joz.ros

Permen opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od pewnego czasu problemy z życiem intymnym, nie są to duże problemy, raczej takie wynikające ze stresu. Słyszałem wiele opinii (i spotów reklamowych) na temat permen, czy warto spróbować?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość doradzio

Myślę,żę zawsze warto spróbować. Ja biorę Permen King już od miesiąca i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sennnto

z doświadczenia mogę Ci polecić erekton fast. Sam go stosowałem jakieś 3 i pół tygodnia, teraz o problemach już nie ma pamiętam. Ma ziołowy skład, cynk, selen udrożnia naczynia w penisie dzięki czemu jest lepszy przepływ krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli już to postawiłabym raczej na permen ale w wersji king. przynajmniej u nas sprawdza się rewelacyjnie. różnica w sumie taka, że jest podwójna dawka l-argininy, no a zdziałał cuda w naszej sypialni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tarabuk

Ja na początku brałem zwykły ale przeskoczyłem na wersję king - jest mocniejszy a cena ta sama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tarabuk

Ja nie wiedziałem że są dwie wersje i dlatego ;) potem zobaczyłem na półce i zapytalem w aptece czym się różni. Podwójna dawka l-arganiny do mnie przemówiła, a cena faktycznie prawie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...