Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, bolesne brodawki i większe piersi a ciąża


Gość monika801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika801

witam mam 31 lat mam takie pytanie przez rok brałam tabletki czasami zdarzało mi się zapomnieć wziąść ale na drugi dzień wziełam dwie i wszystko było ok do czasu 14stycznia miałam spodziewany okres (brałam jeszcze wtedy tabletki) 28stycznia odstawiłam je całkowicie i 30dostałam taki nie spodziewany okres 3-dniowy taki skąpy 30 oraz 31 kochalismy się bez zabezpieczenia oraz 6 i 8 lutego też do tej pory nie mam okresu 12 lutego robiłam test niestety wyszło ze nie jestem od 14 czuje się bardzo zle boli mnie w dole brzucha bardzo piersi mnie bolą i mam wrażenie że brodawki mam dużo wieksze i tak jak by lekko nabrzmiałe przy czym przed okresem miałam nabrzmiałe całe piersi a teraz jest inaczej prosze pomózcie mi czy to może być dzidziuś w moim brzuchu jak mam wiedzieć czy kochałam się w dni płodne czy zaraz po odstawieniu tabletek jest szansa na zajście w ciąże pozdrawiam i czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza

To krwawienie po odstawieniu tabletek było właśnie tym krokiem spowodowane. Jeśli chodzi o płodność po odstawieniu tabletek to powinno być wszystko w porządku, czyli cykl przebiega naturalnie, dni płodne przed i po owulacji. Czy odstawiłaś tabletki po wzięciu całego opakowania? Czy w połowie? Test ciążowy powinnaś zrobić dopiero 10 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...