Skocz do zawartości
Forum

Otyłość brzuszna!!!


Gość jaaaa88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Jakiś czas temu nastąpił przełom w moim życiu, spojrzałam w lustro i zobaczyłam górę tłuszczu i piersi wielkości arbuza (miseczka H) Mam 167 cm i 80 kg wagi... wyglądam jak chodząca kulka. Powiedziałam sobie stop i zaczęłam zdrowiej się odżywiać i ćwiczyć... moim głównym problemem jest wielki brzuch który w zasadzie równa się z biustem, mam świadomość ze to otyłosć brzuszna plus góra tłuszczu na udach... od miesiąca jem zdrowo, staram się w miare regularnie co 4 godziny, 4 posiłki dziennie, częściej ze względu na pracę nie mam możliwości, dodatkowo ćwiczę a moja waga ani drgnie... Czy może to być wina nadmiaru białka? Otóż każdy dzień zaczynam od jogurtu, do tego otręby pszenne, ziarna słonecznika, siemie lniane owoc... Kocham jogurty j każdego dnia moje śniadanie wygląda tak samo... czy to źle? Jak pozbyć się tych zwałów tłuszczu na brzuchu? Da sie schudnać z piersi?

Odnośnik do komentarza
Gość mielnik000

Nadmiar białka nie powoduje tycia. Ogólnie mówiąc nadmiar Kcal w dziennym zapotrzebowaniu może być problemem. Istotną rolę mogą odgrywać również nie właściwe ćwiczenia lub czas a nawet pora ich wykonywania. Żeby znaleźć problem musiała byś dokładnie opisać jak jesz i jak ćwiczysz. Problemy z otyłością są spowodowane również zaburzeniami hormonalnymi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...