Skocz do zawartości
Forum

Jaki rozmiar piersi po wszczepieniu implantu o pojemności 325 ml?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,niedługo będę miała przeprowadzony zabieg powiększenia piersi 325ml anatomiczne,wysoki profil,(że względu lekko opadajacych piersi).Po zakończeniu karmienia,moje piersi pomimo lekkiego opadania mieszczą się w biustonosze duże "C",małe "D"stąd moje pytanie,na konsultacji Dr.powiedział że po wszczepieniu impl będę miała rozmiar "D" nie za bardzo rozumiem tego,ponieważ można powiedzieć że teraz taki mam..jeżeli implanty są pojemności 325ml to jaki rozmiar według Państwa uzyskam? M

Odnośnik do komentarza

najlepiej poczytaj sobie na tematycznych forach/stronach np. tutaj: link nie miałam nigdy operacji piersi więc nie wiem jak to działa. Z tego co przeczytałaś implanty jakie zaproponował lekarz będą odpowiadały rozmiarowi jaki obecnie masz, ale pewnie będą pełniejsze, bardziej jędrne a z tego co pisałaś Twoje obecnie lekko opadają, więc może rozmiar się nie zmieni ale "optycznie" będą wyglądać lepiej?

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2015 o 16:40, Gość ulka_maj napisał:

najlepiej poczytaj sobie na tematycznych forach/stronach np. tutaj: https://implantytorun.pl/co-trzeba-robic-po-wszczepieniu-implantu-zebow/ nie miałam nigdy operacji piersi więc nie wiem jak to działa. Z tego co przeczytałaś implanty jakie zaproponował lekarz będą odpowiadały rozmiarowi jaki obecnie masz, ale pewnie będą pełniejsze, bardziej jędrne a z tego co pisałaś Twoje obecnie lekko opadają, więc może rozmiar się nie zmieni ale "optycznie" będą wyglądać lepiej?

Kurcze ja chyba też najpierw poczytam, zanim się zdecyduję

Odnośnik do komentarza

Zawsze lepiej jest poczytać, podobnie z wyborem chirurga, czy kliniki. Zróbcie sobie dobry research. Ja lekarza do wykonania zabiegu szukałam dość długo, sprawdziłam kilka opcji i udało mi się znaleźć naprawdę dobrego lekarza. Jest to dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. On doradził mi jaki rozmiar będzie dla mnie najbardziej odpowiedni, przeprowadził zabieg, który oczywiście się udał. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczka biustu w rozmiarze C, które są kształtne, wyglądają naturalnie, polecam. Zawsze lepiej jest poczytać, podobnie z wyborem chirurga, czy kliniki. Zróbcie sobie dobry research. Ja lekarza do wykonania zabiegu szukałam dość długo, sprawdziłam kilka opcji i udało mi się znaleźć naprawdę dobrego lekarza. Jest to dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. On doradził mi jaki rozmiar będzie dla mnie najbardziej odpowiedni, przeprowadził zabieg, który oczywiście się udał. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczka biustu w rozmiarze C, które są kształtne, wyglądają naturalnie, polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...