Skocz do zawartości
Forum

oddech


Rekomendowane odpowiedzi

hej jestem po przeswietleniu wszystko ok z plucami i odrazu czlowiek jakos pewniej sie czuje wiec jak cos zrob sobie to ci doda pewnosci ze wszystko to tylko nasze mysli dzisiaj nawet udalo mi sie na trening pojsc bo ogolem jestem sportowcem od 16 lat trenuje boks oczywiscie z przerwa teraz bo nerwica mnie zlamala ale po dzisiejszym dniu jest lepiej pol dnia po za domem wiec da sie jak czlowiek sie odpowiednio nastawi

Odnośnik do komentarza

z oddechem narazie jest tak ze cos powoli zaczynam czuc wiec jest postep moze leki zaczynaja dzialac ja wychodze na przymus jak juz wsiade w auto to sobie wmawiam ze musze dojechac tam gdzie trzeba i juz ale pamietaj kazda nawet malutka poprawa to krok w przod choc moga zdarzac sie gorsze dni trzeba isc do przodu na drugi dzien i wychodzic, mi tez pomaga ze pochylam sie do przodu lapie czegos i wtedy jakos nabieram ten gleboki wdech . a powiedz jak u ciebie ze snem i z jedzeniem w ciagu dnia ??

Odnośnik do komentarza

w pewnym stopniu na pewno tak nie lubie tlumow albo spacerow po rynku i wogole jak mam gdzies isc cos zalatwic to najlepiej zaparkowac jak najblizej i zeby bylo jak najmniej ludzi i jak najszybciej sie ulotnic , fajnie ze chociaz piwko mozesz wypic ja niestety nie moge bo alkohol u mnie poglebil lęki wiec teraz wogole nie pije nawet piwka a powiedz mi jak wypijesz pare piwek to zapominasz o tych objawach calkowicie ??

Odnośnik do komentarza

Cześć! Czy jesteście w stanie polecić mi jakichś lekarzy z których pomocy byliście zadowoleni, specjalisty, psychiatry, psychologa, psychoterapeuty (poddam się też hipnozie w razie potrzeby) - kogokolwiek kto pomógł Wam żyć z nerwicą lękową (bo wiem że z niej się tak po prostu nie wychodzi) i kogo mi polecicie z Katowic i okolic (np. Siemianowice, Chorzów, Bytom, Czeladź). Od września nie biorę Citalopramum a moje lęki wróciły. Muszę szybko działać, został mi niecały listek Alprazolamum i codzienne dojazdy do pracy i spowrotem autobusem (moja choroba zaczęła się od duszności, uczucia gorąca i drgawek w autobusie) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...