Skocz do zawartości
Forum

Okropne blizny po trądziku


Gość Kaja09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MisiaKasia

Moich blizn pozbyłam się dzięki zabiegowi. Efekt jest zniewalający i pozbyłam się kompleksu. Leczenie blizn laserowo zaczęłam we Wrocławiu na ulicy Powstańców Śląskich 121. Znajduje się tam klinika Esderm, którą bardzo polecam do tego zabiegu. Świetny personel, dzięki któremu wiedziałam co dokładnie będzie robione i który profesjonalnie mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Gość malwinaa1

Maści często nic nie pomagają. Jeśli chcecie się pozbyć blizn po trądziku to polecam lasery frakcyjne. Moja siostra miała taki zabieg w gabinecie ESDERM i w końcu po wielu latach udało jej się pozbyć tych zmian skórnych

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o krem to z apteki Alantan Krem (nie maść bo Alantan Maść jest za tłusty) . Kosztuje coś ok 8 zł. Jest bardzo dobry, nie pozostawia tłustych śladów, wybiela ślady po trądziku, blizny. Alantan ma bardzo szerokie zastosowanie i można je stosować na całe ciało. Jest bardzo dobry jeżeli ktoś ma skórą skłonną do podrażnień, trądziku to jak najbardziej. Również dobrze jest stosować płyny micelarne do twarzy z różą, kremy z różą ponieważ róża ma właściwości kojące, wybielające. Prosze nie wybierać tłustych kremów i wody różanej bo może powodować nasilenie trądziku ze względu na tłustą konsystencję. Najlepszy jest płyn micelarny. Codzienne przemywanie twarzy takim płynem, stosowanie Alantanu Krem i dodatkowo bardzo może pomóc rumianek (rozjasnia i łagodzi) oraz szałwia(bardzo szerokie zastosowanie - łagodzi, niweluje problemy skórne). To są metody domowe i pomagają. Przy skórze narażonej na trądzik i takiej gdzie występują już blizny po trądziku najlepiej skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2019 o 14:06, Gość malwinaa1 napisał:

Maści często nic nie pomagają. Jeśli chcecie się pozbyć blizn po trądziku to polecam lasery frakcyjne. Moja siostra miała taki zabieg w gabinecie ESDERM i w końcu po wielu latach udało jej się pozbyć tych zmian skórnych

Też kryształkowym z pomocy Esderm i problemu nie ma. Fajnie widzieć, że jest więcej zadowolonych klientek. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...