Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po tabletce EllaOne


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem otóż ostatnio czyli 3 sierpnia kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia i na drugi dzień zażyłam tabletkę ellaone,nie miałam żadnych skutów ubocznych po jej za zyciu.. okres przewaznie mam regularny c 26 dni wiec powinnam go dostać 16 ale nadal nie dostałam .. czy to moze byc spowodowane czy to po tej tabletce? dodam ze w dniach kiedy powinnam miec okres pobolewa mnie brzuch zawsze jak przed okresem i mam śluz bialy o troche nie przyjemnym zapachu.. zzy moge byc w cia

Odnośnik do komentarza

Kiedy pojawi się kolejny okres, będziesz wiedzieć, że tabletka zadziałała. Po jej zażyciu większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj.
Jeśli miesiączka spóźnia się o ponad 7 dni, jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita lub jeśli pojawią się takie objawy, jak ból brzucha, mdłości, wymioty lub tkliwość piersi, bądź też jeśli podejrzewasz ciążę, wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam, z 19 na 20 lutego około 23:00 odbyłam stosunek. Razem z partnerem mieliśmy prezerwatywę. Partner, (jakkolwiek brzmi), skończył "w środku", kiedy się "rozdzieliliśmy" prezerwatywa została w pochwie. Godzinę później wzięłam tabletkę "po" Ellaone. Nie wystąpiły wymioty ani żadne inne objawy. Około godz 10:11:00, 20 lutego, oddałam stolec. Czy mogłam tabletkę wypróżnić? Ostatnia miesiączka była 8 lutego a cykl wynosi około 30-31 dni. Czy jest ryzyko zajścia w ciążę? Daria

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...