Skocz do zawartości
Forum

Czy jem za mało? i czy moja dieta jest szkodliwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat, waga - 59 kg, wzrost 178 cm. Moim problemem od kilku lat jest częste burczenie w brzuchu. Nie mam przy tym innych złych objawów, no może osłabienie. Wiem, że moja dieta nie jest jakaś super, ale czy powinnam ją zmienić? Podam przykładowy jadłospis np. dzisiaj 2h po wstaniu zjadłam jajecznicę z 2 jajek z dużą kromką chleba do tego standardowo kawa rozpuszczalna z mlekiem i cukrem. W ciągu dnia podjadałam żelki, banana, trochę melona, obiadu mi się nie chciało. Wypiłam drugą kawę. Dopiero wieczorem zjadłam kawałek kurczaka i 2 parówki + 2 szklanki wody. Nie czułam zbytnio głodu w ciagu dnia a jednak mój brzuch się odzywa, to jest najgorsze. Sama nie wiem już czy to z głodu czy z czego. Dodam, że sporo się stresuje, więc to może się przyczyniać do braku apetytu, co myślicie? Czy powinnam zmienić dietę? Jeśli tak, to na jaką?

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tym abyś zwiększyła więcej wody, a piła mniej kawy. Po za tym może postaraj się jeść częściej nawet jedną kromkę z czym tam lubisz, by Twój organizm przyzwyczaił się do jedzenia o jakiejś tam porze i w pewnym czasie poczujesz głód. Zdecydowanie za mało dostarczasz energii organizmowi.A stres ma duży wpływ na brak apetytu.

unifund.pl Gorąco Polecam, są naprawdę pomocni!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...