Skocz do zawartości
Forum

Body jet


Rekomendowane odpowiedzi

Gość WERONIKAWER

a co myślicie o rolowaniu na siłowni? Choć bardzo boli to podobno działa przy nadmiernej tkance tłuszczowej. Tłuszcz, który znajduje się pomiędzy skórą a mięśniami przy ćwiczeniach rozciągających także się „rozciąga” dzięki czemu się rozbija i powoli znika. W poważniejszych stanach faktycznie warto pomyśleć o liposukcja metoda Body-Jet, ale stopień zaawansowania indywidualnie jest diagnozowany przez specjalistę w gabinecie medycyny estetycznej. Generalnie dieta, płyny i może jakiś masaż limfatyczny? Moge polecić https://dream-med.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość Ola45678

Bardzo długo zastanawiałam się czy zrobić liposukcje body jet na brzuch. Miałam duży problem ze schudnięciem i niestety ćwieczenia mi nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na taki zabieg i to był dobry pomysł, efekty od razu zobaczyłam po zabiegu i moj obwód bardzo się zmniejszył. Zabieg robiłam u dr Aldony Stachury

Odnośnik do komentarza
Gość Krystynaaa

Przeszłam lipolizę laserową i mogę polecić ten zabieg, daje bardzo dobre efekty, skóra nie traci jędrności to fakt, ponoć po zwykłej liposukcji różnie to bywa. Wiadomo, że każdy organizm jest inny.

Odnośnik do komentarza

~Krystynaaa
Przeszłam lipolizę laserową i mogę polecić ten zabieg, daje bardzo dobre efekty, skóra nie traci jędrności to fakt, ponoć po zwykłej liposukcji różnie to bywa. Wiadomo, że każdy organizm jest inny.

Gdzie przeszłaś zabieg?

Odnośnik do komentarza
Gość Krystyna Bożek

Robiłam zabieg liposukcji body jet, bardzo mi pomógł na zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Wcześniej miałam duży problem z jej nadmiarem i nie mogłam schudnąć. Zabieg polecam jak również dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia Kowal

Zdecydowałam się na zabieg liposukcji body jet przez swoje nogi. Żadne ćwiczenia mi nie pomagały a nie ukrywam były dla mnie dużym problem . Z polecenia wybrałam się na konsultacje do dr Tomasza Mierzwieńskiego w Bona Dea w Krakowie , jestem zachwycona efektem . Polecam zabieg jak i doktora naprawdę godny polecenia.

Odnośnik do komentarza

Miałam robiony zabieg liposukcji Body Jet całych nóg, jestem 1.5 tygodnia po zabiegu i efekty są widoczne w cm. Zabieg sam w sobie jest do zniesienia ale po zabiegu to istny dramat . Dziewczyny jeżeli zdecydujecie się na zabieg nóg to minimum 2 tyg zwolnienia , nikt o tym nie pisze ale płyn , który wycieka po zabiegu jest nie do zniesienia . U mnie tydzień lało się bez przerwy teraz jest już lepiej , ale i tak wyciek jest i po 8 godzinach w pracy nogawki od spodni mokre pomimo tego , że jest założony opatrunek. Ból i opuchlizna stóp jaka występuje jest uciążliwa i naprawdę ciężko wtedy pracować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...