Skocz do zawartości
Forum

Czy stosunek z prezerwatywą jest bezpieczny?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy stosunek z prezerwatywą jest bezpieczny, kiedy wytrysk następuję w pochwie? Czy dla dodatkowej ochrony warto nie kończyć w dziewczynie? Jak to wygląda, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, kiedy prezerwatywa jest cała, czyli nie pękła i się nie zsunęła?

Odnośnik do komentarza
Gość weronika93

Witam.

Sprawa jest trochę dziwna. Nie wiem ile w tym jest nakręcania się ...
Raczej mój okres pojawiał sie w okolicach 2,3,4 dnia miesiąca. W tym miesiącu stało się to 8. dni wczesniej. Był normalny. Silne bóle przez dwa dni,krwawienie silne i trwał tyle co zawsze -6 dni. Około półtora tygodnia po okresie pojawiły się bardzo silne bóle piersi, wrażliwe na dotyk,nie mogę normalnie funkcjonować. Wydaje mi się,ze jestem tez humorzasta,ale to może być juz moja wyobraźnia. Kochalam sie z chłopakiem z zabezpieczeniem. Prezerwatywa nigdy nie pękła,nie zsunela się. Czy mogę być w ciąży? Czy bóle piersi związane są z nieregularna miesiączką?

Odnośnik do komentarza
Gość andriel

moze po prostu owulacja ci się przesunęła. Jesli się zabezpieczacie to powinnas być spokojna. ale jeśli to dla was z mało stosujcie dodatkowe zabezpieczenie. może to być np zel plemnikobójczy contragel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...