Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość yo-ine

ochota na coś nowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yo-ine

hej, mam 24 lata i wspaniałego faceta od ponad siedmiu lat, kochamy się bardzo oraz często, ale czuję że czegoś mi brakuje w tym wszystkim, chciałabym móc się pobawić z kobietą, żadna zdrada nie wchodzi w rachubę bo wiem, że partner jest wobec mnie w porządku i ja też taka chce być, co nie zmienia faktu, że mam ochotkę pobawić się z jakąś fajną dziewczynką, 'na szczęście' nie mam żadnych bliskich przyjaciółek, ani koleżanek bo jestem raczej typem samotnika, ale te fantazje powoli mnie męczą. Wiem, że nawet nie mam co mówić Mojemu o tym bo będzie mu przykro, a on ma jobla na punkcie wierności, ale jak przestać o tym myśleć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość drdragon

Ja znalazłem w internecie ogłoszenie Miłosza Barszczaka, na początku nie byłem przekonany, ale desperacja kazała mi spróbować. Totalnie nie żałuję, jestem z kobieta mojego życia i świetnie nam się układa. Gdybyście chcieli znaleźć Miłosza,
sprawdxcie stronę odzyskacbyla.com.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...