Skocz do zawartości
Forum

Implanty, mosty, korony, protezy, a wstyd


Gość Interpretacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Interpretacja

Witam, nie wiem czy ten post nie nadaje się bardziej do działu psychologia. Chciałam zapytać o sztuczne zęby, czy nie zostanie to negatywnie odebrane przez np przyszłego partnera czy innych ludzi? Jak radzić sobie z negatywnymi komentarzami? A jeśli żaden partner nie będzie w stanie zaakceptować takiego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2015 o 20:03, Gość Interpretacja napisał:

Witam, nie wiem czy ten post nie nadaje się bardziej do działu psychologia. Chciałam zapytać o sztuczne zęby, czy nie zostanie to negatywnie odebrane przez np przyszłego partnera czy innych ludzi? Jak radzić sobie z negatywnymi komentarzami? A jeśli żaden partner nie będzie w stanie zaakceptować takiego stanu rzeczy?

Nie wiem, dlaczego mieliby nie akceptować. https://implantytorun.pl/zalety-implantow-stomatologicznych-wstawianych-w-gabinecie-dentystycznym/ Daj im jakiś dobry artykuł do poczytania i sami się przekonają.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra

Mnie się wydaje, że wlaśnie na odwrót. Piękny uśmiech przyciągnie nowego partnera. Nie ma się co zastanawiać, ja mam implanty i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu mojego lekarza, świetny fachowiec, dr Adam Balczynski, przyjmuje między innymi w Scandinavian clinic w Krakowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...