Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tacomachłopaka

jeśli facet wyjątkowo szybko się spuścił to oznacza, że

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tacomachłopaka

jeśli facet wyjątkowo szybko się spuścił to oznacza ze go mocno podniecam??' no właśnie ;] tak jest? czy może to oznacza co innego? pierwszy raz się zdarzyło że no dosłownie w kilkanaście sekund doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adx

Też tak mialem pierwszym razem
Teraz jest lepiej, ale to jeszcze nie to .
Czy są jakieś sposoby na długi sex...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość ellak

musicie to robic bardzo czesto spuscic go z 3 razy z przerwami caly czas na golasa bedzie ok uwierz mi tak jest trzeba piescic czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek30

kobieta wymaga 5 x dłuższego czasu stymulacji by szczytować, zatem 3 spusty do pochwy i za 4-tym czas następnego na tyle się opóźni, że zadowolisz kobietę. Notabene, Ty masz 4 orgazmy kobieta 1, więc w czym rzecz? Przedwczesny wytrysk nie jest chorobą. Niejeden starszy mężczyzna, który ma kłopot by się raz spuścić chętnie się zamieni.
Często na pornusach widać, że mężczyzna kilkanaście minut posuwa sapiąc i nic, dopiero kobieta bierze penisa w dłoń i większym tarciem doprowadza do wytrysku.To jest dopiero kłopot, czyli ruchać i niemóc się spuścić!!! Może zarżnąć babę na śmierć samemu nie mając przyjemności!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciuiś 57

są tak, za przeproszeniem, .... seksuolodzy, którzy przepisują leki na opóźnienie "przedwczesnego wytysku", uważając to za chorobę, zamiast polecić to co wyżej facet pisze!!!!!Uwaga mężczyźni: każdy lek, to prawie & rakotwórcza chemia, więc unikajcie lekarzy i tabletek!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bolek 44

Dygresja: czas osiągania orgazmu przez kobietę jest aż 5x dłuższy.
Wskazówka:
• racjonalne odżywianie i czynny odpoczynek są sprzymierzeńcami udanego seksu, seksu nie tylko w wieku prokreacyjnym.
• złe odżywianie, brak odpoczynku, stres – niweczą seks. Nawet ostatni wynalazek, WIAGRA, nie skutkuje, co najwyżej może przyczynić się do zawału, wylewu albo priapizmu (długotrwały, bolesny wzwód członka)
Wskazówka: mężczyzna musi prowadzić tak długo grę miłosną (pieszczoty manualne, oralne, werbalne), samemu świadomie wstrzymując się przed wytryskiem nasienia, by kobieta pierwsza osiągnęła orgazm. Po przeżyciu orgazmu przez kobietę, mężczyzna bez problemów może doprowadzić siebie do orgazmu.
Więcej szukaj w necie pod hasłem: fizjologia i filozofia seksu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janek 35

cyt.:
Pozycja misjonarska
Wybierają ją faceci niepewni siebie, lękliwi i zachowawczy - przekonują eksperci przepytani przez portal menshealth.com. Nie załamuj się! Psychologowie widzą i pewne pozytywy - na pewno jesteś romantyczny i lubisz wpatrywać się w oczy partnerki. I dobrze, one to uwielbiają!
Kobiety, które namawiają swoim mężczyzn na tę pozycję są trochę zagubione i bez przerwy chcą mieć poczucie, że ktoś się nimi opiekuje.
koment: Autorem ww. tekstu jest niedość, że półimpotent, to debil!! Pozycja misjnarska nie blokuje wytrysku nasienia i daje pełny satysfakcjonujący orgazm. Drugą pozycją jest "na pieska" trzecią własna rączka naoliwiona oliwką. Pozycja na jeźdźca jest dobra tylko dla kobiety,ale dla mężczyzny zła, gdyż powoduje wygięcie penisa i utrudnia wytrysk, co bardzo otępia orgazm=przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość różnie to bywa

Widziałem kiedyś jeden z "tanich poradników dla ogierów" przypadkiem. I mówili tam, że początkowa pozycja ma znaczenie, bo pozycja członkiem w dół sprzyja napływaniu do niego krwi. Lepsza jest na początek pozycja na jeźdźca i otwarte oczy faceta żeby nasilająca się wtedy wyobrażenia nie "rozwaliła" faceta przedwcześnie.
Zgadzam się do połowy.
Faktycznie, zaczynam z moją partnerką od gry wstępnej, w której wstępnie ją rozkręcam, potem pozycja na jeźdźca, w której ona dyktuje tempo i dochodzi dodatkowo stymulowana pieszczotami piersi, a potem to już "mogę robić co chcę" Czasem kończymy szybko bo się zaraz serial zaczyna, a czasem mamy ochotę na drugą rundkę. Problem w tym że ona wie, że druga rundka będzie znacznie dłuższa bo pierwsze podniecenie już zaspokoiłem i mi spieprza spod "toporka", a czasem ma ochotę i wtedy zabawa idzie jeszcze dobre 20-30 minut, czasem nawet dłużej.
Co do otwartych oczu, to ja wolę jednak zamykać. Moja kobieta jest tak ładna, że jej autentyczny widok mnie rozwala jak mat szewski w szachach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość różnie to bywa

Oto list mojej żony do koleżanki-wspomnienia z nocy poślubnej 20.08.09r, a ja mam na imię Wiesław, co Wy na to?
Z pewnością jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już przechodzi a ja nie piszę jak mi się powodzi.
Sądzę, że nie zrozumie Twoja główka mała, gdy tylko przeczytasz, żem Witkowi dała. Uczynię wszystko, co będzie w mej mocy opisując przebieg swej poślubnej nocy.
Po całym weselu, hucznej zabawie, gdy wszyscy goście rozeszli się prawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni.
Zaczął się rozbierać i mię o to prosi. Objął bardzo czule, suknię ręką wznosi. Zgodziłam się w końcu, tylko go prosiłam, by zgasił światło, bo się rumieniłam.
Prędziutko więc wszystko z siebie zdejmowałam, aż wreszcie w samej koszuli się ostałam.
Witek podszedł do mnie bardzo roześmiany i szepnął: ach chodź skarbie mój kochany. Gdy się położyłam, przytulił się do mnie bardzo czule i zaraz zaczął zdejmować mi koszulę. Ja w bojaźni wielkiej drżąc się rozpalałam i jakiś twardy członek ciągle odpychałam.
Gdy mi mą koszulę ściągnął Witek drogi, chwycił za kolana, rozłożył mi nogi, całym swym ciężarem legł na moim ciele, chciałam krzyknąć, ale oddechu nie stało mi wiele. I poczułam coś nagle między nogami. Coś to mnie ubodło jak diabeł rogami. Wkrótce potem czuję, jak owe narzędzie, stale coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam się wpakowało, gdzie między nogami jest otwarte ciało. I ze strachu prawie nie zemdlałam, lecz w tym samym czasie dreszczy rozkoszy doznałam. Bo Witek mi cały swój członek wpakował i ustami swymi usta me całował. Wtenczas nogami chwyciłam Witka krzycząc: jeszcze, jeszcze, jeszcze Tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Witek do przodu, to i ja do przodu, jak Wicio do tyłu to i ja oczywiście, także swą dupkę cofałam sprężyście. Wskutek tego tarcia, przyznam rozkosznego, po małej chwili pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, aż wkrótce, że słabnie, odsunął się ode mnie i leżał bezwładnie. Ja wtedy członek do małej rączki wzięłam i ostrożnie do swej dziurki przytknęłam. Ten twardy instrument co się go tak bałam, teraz całkiem miękki w swej ręce trzymałam. Lecz po małej chwili dźwignął się do życia i Witek znów pchać zaczął do mego ukrycia. Witek mój kochany znów zaczął pracować i między moje nogi swój koniec kierować. Ja również Witkowi zręcznie pomagałam, gdy mi się wyśliznął sama sobie wkładałam. I tak sobie żeśmy dziesięć razy powtarzali, i choć chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej.
Dziś już proszę Witka z wieczora i rana, by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle słyszę, czuję, i choć jego przy mnie nie ma miłość w myśli knuję. Zresztą i Ty zaznasz tej słodyczy, gdy dasz swemu kochanemu. A tego Tobie z całego serca Twoja koleżanka życzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janina30

I kim Ty się chwalisz, ładna ale głupia, gdyż w noc poślubną przyprawiła Ci rogi, buaaahhhaaa. Jasia
PS: moim zdaniem nadaje się tylko do burdelu na zarobek, wtedy będziesz miał ładne, ale pieniądze, a za seks będziesz płacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość walkonik

Mój seks stulecia.
Sekret Staruszka :
Na czterdziestą rocznicę ślubu dwoje staruszków
wybrało się do swojej ulubionej kawiarenki. Usiedli przy stoliku i zaczęli prowadzić rozmowę:
- Pamiętasz kochanie, to tutaj zaprosiłeś mnie
ponad 40 lat temu, było tak wspaniale.
- A ty pamiętasz jak było wspaniale, kiedy po
wyjściu stąd poszliśmy
w stronę parku? Kiedy mijaliśmy ogrodzenie, nagle wzięła mnie
taka chcica, oparłaś się o płot a ja cię zerżnąłem.
- Tak, pamiętam, a może by to powtórzyć? Ja
jeszcze mogę, a ty?
- Ja też, chodźmy szybko bo już zaczynam się
podniecać.
Po tych słowach niemal wybiegli z kawiarenki.
Całą rozmowę usłyszał przypadkiem chłopak
siedzący przy sąsiednim
stoliku. Pomyślał sobie, że ciekawie będzie zobaczyć czy
faktycznie dwoje staruszków odważy się uprawiać seks w parku.
Poszedł za nimi i oto co zobaczył.
Babcia podwinęła spódnicę i ściągnęła majtki,
dziadek nawet nie fatygował się ze ściąganiem czegokolwiek tylko
rozpiął
rozporek, oparł babcię o płot i ostro zabrał się do roboty. Na
to co nastąpiło potem, chłopak znał tylko jedno określenie:
rżnięcie stulecia. Nie widział nigdy czegoś podobnego
na filmie, żaden znajomy o czymś takim mu nie mówił no i nie znał tego z własnych doświadczeń.
Dziadek posuwał babcię wręcz w fenomenalnym,
iście olimpijskim tempie,
tempie którego nikt by chyba nie wytrzymał. Byłby to
niewątpliwie sprint, gdyby nie fakt, że dziadek pracował przez niemal godzinę nie przestając nawet przez sekundę i ani razu nie zwalniając tempa.
Tyłek mu chodził niewiele wolniej niż kolibrowi skrzydełka.
Dopiero po ok. godzinie zmęczenie kochankowie opadli na ziemię i ciężko oddychali przez kolejną godzinę.
- Jaki jest jego sekret, gdybym ja tak posuwał
to nie miałbym najmniejszego problemu z kobietami, muszę poznać jego sekret. - pomyślał sobie chłopak, zebrał się na odwagę i podszedł do wycieńczonej pary:
- Przepraszam pana najmocniej - powiedział - ale
musze poznać pana sekret. Jeśli potrafi pan tak ostro uprawiać seks w tym wieku, to 40 lat
temu musiał być pan wręcz niesamowity!
- Synu. 40 lat temu ten pieprzony płot nie był
pod napięciem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Passcel

Moja Powiedziała mi w prost, jeśli zamierzam ją posuwać długo kiedy ona już nie może oddychać to ona chce seksu raz na tydzień! Tak że po długich latach współżycia dotarło do mnie to że nie długość stosunku się liczy a wspólne podniecenie fantazja i seks może trwać nie długo ale jest intensywny z orgazmem kobiety prawie natychmiastowym a spustem moim jak z wulkanu, kiedyś sie wstydziłem tego teraz wiem że w oczach mojej żony jestem idealnym. a życie złączyło nas bardzo łaskawie z preferencjami. Nie zazdroszczę facetowi który musi przejść 4 orgazmy żeby jego Pani łaskawie doszła do małego ahhhh ,Ale jak napisałem sztuka w tym to max podniecenie fantazja i potrzeby na równym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość szybkie

wytryski jest oznaką zdrowia, gdyż widać, że organizm szybko regeneruje spermę( nasienie+ zawiesina sterczowa). Notabene, bez optymalnej ilości spermy nie będzie ani wytrysku ani seksu zwieńczonego orgazmem/szczytem rozkoszy!!!!
U mężczyzny schorowanego, zamożonego tak szybkiej regeneracji nie będzie, więc satysfakcjonującego seksu też nie będzie!!!
Wniosek: po chuj latać do lekarzy po tabletki opóźniające wytrysk, jak można mieć więcej przyjemności?
Dodatkowy wniosek: na dobry seks trza se zapracować zdrowym trybem życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość otpowieć

tylko jeden szybki wytrysk i ap, to choroba, ale za wieczór i noc 10 wtrysków, to okaz zdrowia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość dadatek

~otpowieć
tylko jeden szybki wytrysk i ap, to choroba, ale za wieczór i noc 10 wtrysków, to okaz zdrowia!!!!

Choroba polega na miażdżycy naczyń krwionośnych zaopatrujących chója i musk w kref. Wniosek: Jeżeli nie będzie optymalnego dopływu krwi, to nie będzie ani erekcji, ani wytrysku i ani orgazmu/przyjemności. Proste jak budowa cepa, i po chuj zawracacie dupy?
Z tymi 10-cioma wytryskami, złośliwie przesadziłam, ale tych 5 za wieczór i noc, to akurat wystarczy.Wiem po sobie i moim osiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodatek 2

można z pozytywnym skutkiem poćwiczyć mm Kegla:
włożyć do dupy cienkie dildo i rytmicznie ściskać przez kilkanaście sekund dupę. Można wykonywać kilka serii z odpoczynkiem między seriami, tak jak w kulturystyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lubię walić konia

Ja to mam tak że jak widzę goły tylek baby to bym od razu zapakowal bakłażana po same pomidory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość do buraczki

szybki i obfity wytrysk jest oznaką końskiego zdrowia, więc radzę dupy nie zawracać, tylko niech się spuszcza tyle razy aż będziesz kwiczeć z rozkoszy. Kumasz, za przeproszeniem, ciemna babo? Jak Twój "koń" skończy 50-tkę, to wreszcie zrozumiesz, bo nie spuści się nawet po godzinie, a twoja pi*da zatrze się jak tłok samochodu bez oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość abb11

jak facet szybko sie spuscil to mozne oznaczac ze mial jadra pelne spermy i dlugo lasce nie wkladal. Wtedy jasne ze jego fiut jest mega wrazliwy i jak wlozy w cipke to musi od razu walczyc zeby sie nie spuscic. Im wiecej spermy w jadrach tym wieksza rozkosz podczas posuwania cipki ktora narast lawinowo i facet jedyne o czym marzy z rzucic z siebie ten rokoszny ciezar peklnych jader przez potezna rozkosz wytrysku. Wtedy kilkanscie pchniec i osiaga punkt bez powrotu - wuytysk jest nie do opanowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość tacomachłopaka

moim chłopakiem jest dildo 16cm długie i średnicy 3,5cm. Używam go 3 razy dziennie i 3 razy w tygodniu. Żeby pizda/tuleja nie zatarła się od tarcia penisa/tłoka, używam oleju Castrol. Niebawem spróbuję zamiast Castrolu spermy. Ponieważ moi kopulanci mają zbyt skąpe wytryski, szukam faceta z obfitym wytryskiem spermy. Płacę z góry, za 100ml 100zł. Kontakt:aga30@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość arczi
W dniu 2.03.2018 o 11:04, Gość XDDDD napisał:

mam 16 lat i dochodze do orgazmu w dziewczynie po 5 sekundach

a ja mam 40 lat i nieraz mam tak że jeszcze mi dobrze nie stanie ,taki można powiedzieć flak,i już czuję że zaraz skończę więc próbuję go wsadzić na siłę takiego miękkiego, nieraz się uda a czasem jest tak że jak tylko dotknę czubkiem jej cipki to zaraz się spuszczam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...