Skocz do zawartości
Forum

Bezsilność


Gość Jadzka93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak poradzić sobie z ogromnym smutkiem , i pustka , chlopak ktorego pokochalam po kilku miesiącach zostawil mnie bez slowa wyjaśnienia . Dokladnie bylo to tak ze spotkaliśmy sie w pewien dzien jak zwykle normalne spotkanie i nie klocilismy sie , na nastepny dzien juz sie nie odezwal , czekalam pelna nadziej kilka dni i cisza , napisalam po kilku dniach ale nie odpisal jak zwykle i juz nie pisalam , codziennie plakalam ludzilam sie , zadzwonilam po miesiacu ciszy powiedzial tylko nie wyszlo co mialam powiedzieć, nie powiedzal dlaczego , nie powiedział czemu , nigdy go nie ograniczalam bo byl to swiezy zwiazek , ale go pokochałam. Czy on odezwie sie kiedys i zrozumie jak mnie zranil jal sie zachowal , codziennie bije sie z myslami

Odnośnik do komentarza

To był jak sama pisałaś świeży związek, chłopak powiedział nie wyszło.Mało i dużo,Ty go pokochałaś ale on nie.Nie ma mieć co żalu często jest tak że ludzie próbują ale nie wychodzi serca do miłości nie zmusisz.Może Tobie nic nie brakuje ale on chce czegoś innego.Nie rozpamiętuj tylko zamknij ten rozdział i żyj od nowa.

Odnośnik do komentarza

Ja to wszystko wiem ze mu nie zalezy ,nie zalezalo ale mowil ze zalezy i przypominaja mi sie dobre chcwile z tymi ktore przez niego bylo mi przykro tak na zmianę, a juz minelo kilka miesiecy a ja czuje sie jakby minal tydzien , i wspomnienia sa takie swieze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...