Skocz do zawartości
Forum

Chcę umrzeć.


Gość forever alone

Rekomendowane odpowiedzi

Gość forever alone

Jestem samotna, bardzo samotna, urodziłam się w złym miejscu i czasie, nie pasuję do tego świata, nikt mnie nie lubi. Mam tak od urodzenia, obecnie mam 15 lat i jest coraz gorzej, bo od marca mam myśli samobójcze. Nie mam po co żyć, bo nie mam celu życiowego, ani nie mam dla kogo żyć. W dodatku przeżywam nieodwzajemnioną miłość od trzech lat. Nie mam po co i dla kogo żyć. Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Nie, życie nie jest piękne. Życie dla siebie nie ma najmniejszego sensu i są luzie samotni, którzy zawsze tacy będą. Piszesz żeby się skupić na marzeniach? Pewnie jedynym marzeniem jest miłość, tak jak u mnie i akurat to się nigdy nie spełni. Innych marzeń nie mam.

Do autorki: czemu myślisz, że będziesz sama?

Odnośnik do komentarza

Teraz nie masz celu życiowego ale możesz go mieć za rok albo 5 lat. Jesteś młoda i dużo się może wydarzyć w następnych latach. Jest lato i możesz iść nad wodę albo w inne miejsca korzystać z pogody, może kogoś poznasz. Takie cele możesz mieć na najbliższy czas.

Odnośnik do komentarza
Gość do not lose hope

Życie jest najwiekszym darem ,więc nie zmarnuj go.Jesteś bardzo młodą osobą i w tym wieku każde najmniejsze niepowodzenie urasta do rangi ogromnego nierozwiązywalnego problemu,patrząc z perspektywy czasu (za kilka lat),na obecne problemy wszystko wyda ci sie proste,a obecne problemy śmieszne i głupie.Zatem głowa do góry,nie jesteś sama (proponuje wyjść z domu,między ludzi).POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Gość złaodurodzenia

o przypomniało mi się, jakie to wzruszające, facet mi kiedyś napisał że jak z nim nie będę to po jego śmierci, jego duch będzie mnie straszyć i moje dzieci, inny znów straszył że skoczy z mostu. ciekawe jak dziś żyją, jak się miewają :)

po co się zabijać skoro można żyć i specjalnie uprzykrzać innym życie :D

Odnośnik do komentarza

Życie nie jest darem bo nikt nam go nie podarował. Żyjemy z przymusu. I nie jest to wcale nic fajnego... np kiedy trzeba się zmagać z samotnością i brakiem celów. Ja żyję tylko dlatego że nie umiem się zabić bo jestem frajerem.

Odnośnik do komentarza

"Życie nie jest przewiązane kokardą, ale i tak jest wspaniałym prezentem". Być może potraktujesz to jak pusty frazes, ale uwierz mi, że naprawdę tak jest ;) Domyślam się, że czujesz się sama, samotna, odrzucona, nierozumiana. Masz prawo tak się czuć. Nie jesteś jednak sama, nawet jeśli tak Ci się wydaje. Psycholodzy mogą Ci pomóc, za darmo również. Darmową pomoc psychologiczną możesz znaleźć chociażby, udając się do Centrum Interwencji Kryzysowej. Możesz też skorzystać z darmowego telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. Zadzwoń pod numer 116 111 (http://www.116111.pl/) czynny codziennie od 12.00 do 22.00. Pracują tam specjaliści, którzy o ile sami nie będą w stanie Ci pomóc, to powiedzą Ci, gdzie udać się, by taką pomoc otrzymać. Głowa do góry! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Pewnie będę mało przekonywująca bo mam gorszy czas teraz,ale warto żyć. Warto czerpać z niego pełnymi garściami, warto bawić się i dać sobie prawo do wielu rzeczy. Jesteś tylko człowiekiem, chroń siebie, wybaczaj sobie i bądź dla siebie dobra. Rozumiem, że teraz gorzej się czujesz, ale zapewniam Cię że kiedyś to minie, tak jak po burzy wychodzi słońce- powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...