Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...l

Co mam jeść na śniadanie, obiad i kolację?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...l

Mam 17 lat moja waga 54 kg wzrost 157 cm co mam jeść na śniadanie obiad i kolacje. jestem osobą aktywną natomiast gdy siedze w ośrodku waga potrafi wrócić do 60 kg prosze pomóżcie musze schudnąć 5 kg w niecały miesięc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrx

Można schudnąć ok 5kg w niecałe 2 tygodnie, jeśli nie będzie się nic jadło.
W pierwszym tygodniu waga spada nieznacznie, w drugim tyg zaobserwujesz utratę kilograma dziennie.
Przerabiałem to na sobie ... w szpitalu
. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek Grabowski

Czy ktoś poinformował Was o tym, że można jeść wszystko i być zdrowym, a przy okazji szczupłym? Brzmi jak bujda? Być może, ale nią nie jest. Pożywienie to ważna sfera naszego życia i w sposób ścisły wiąże się z innymi sferami. Warto sobie przemyśleć następujące kwestie:

 

-Jaką rolę jedzenie odgrywa w Twoim życiu?

-Czy jesz dlatego, że musisz? Czy dlatego, że chcesz?

-Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?

-Czy da się to zrobić w sposób optymalny?

-Co jest najważniejszym wskaźnikiem zdrowego odżywiania?

-Jaką rolę w naszym jedzeniu odgrywa sytość?

-Co trzeba zrobić by poprawić znacznie własne odżywianie?

 

Dowiecie się tego słuchając specjalisty, który zna temat jak własną kieszeń: youtube com/watch?v=S6B-EJ7IrZc&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj&index=2. To wiedza dostępna dla każdego i to na dodatek bezpłatnie. Jej przyswojenie może zmienić w Waszym życiu bardzo wiele. Już po wprowadzeniu kilku drobnych zmian widać efekty.

 

Pan Zbigniew Młynarski wyraźnie mówi o tym, jak ważne jest regularne jedzenie i przede wszystkim naturalne jedzenie. Nie da się jeść dobrze i nie tyć bez regulacji apetytu. Pan Zbigniew Młynarski mówi także o tym, jak ważne są śniadania. Powinny to być przede wszystkim posiłki pełnowartościowe! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na kanał Jedz Dobrze By Młynarski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwucha

Myślisz, że zdrowe odżywianie się jest trudne? Nic bardziej mylnego! I Ty możesz odżywiać się zdrowo. Wymaga to zmiany myślenia, zmiany własnych nawyków żywieniowych i przyzwyczajeń związanych ze sferą żywienia. Wydaje się, że to rewolucja. Bolesna zmiana, która totalnie zmieni nasze życie i odbierze mu wszystkie smaki. Bzdura totalna!

 

Można jeść dobrze, cieszyć się smakiem i mieć pełną satysfakcję z własnej sylwetki, a przy tym zachować zdrowie. Jak to możliwe? Zbigniew Młynarski wyjaśni Ci to w filmiku „Zdrowe odżywianie się jest bardzo łatwe”:

 

Oczywiście nie bez Twojego udziału! Musisz podjąć decyzję, że chcesz zmiany. Twoja motywacja będzie odpowiednia tylko wtedy, gdy będzie wypływała z Twojego wnętrza. Dobrze ugruntowana motywacja to podstawa każdej zmiany. Z pewnością dasz sobie radę, kto jak nie Ty! Przekonaj się, że można zdrowo i naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana Olszewska

Czy można jeść i nie tyć? Oczywiście, że tak. Wie to każdy, kto wybrał świadome życie i odciął się od rozmaitych ideologii, których celem jest odwrócenie naszej uwagi od natury. Natura ma moc, nasze organizmy również. Musimy wrócić do siebie i zacząć ich ponownie słuchać. To nie magia, to nie bajki, ale zdrowie dostępne na wyciągnięcie ręki.

 

Na kanale Jedz Dobrze by Młynarski znajdziecie ogrom wiedzy merytorycznej, która zupełnie odmieni Wasze życia. Nagle okaże się, że nie trzeba rezygnować z przyjemności jedzenia. Zdrowa dieta, to nie są ograniczenia i rezygnacje. To kwintesencja dobrego smaku, bogactwo witamin i minerałów i dawno nieodczuwanego relaksu. Jeśli jemy dobrze, zmienia się wszystko. Nie tylko zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Jak dobrze jeść? Czy trzeba odstawić słodycze? A może wystarczy od czasu do czasu zjeść coś zdrowego? Czy posiłki powinny być regularne, czy nie?

 

Poznaj zasady zdrowego odżywiania i przekonaj się sam:

. Skorzystaj z licznych narzędzi, które pomogą Ci wyglądać pięknie i zachować zdrowie. Zmiana jest w Twoich rękach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Brylewska

Nasz wygląd zewnętrzny często odzwierciedla to, co dostarczamy sobie od środka. Moc natury jest przeogromna. Zwykle nie dajemy sobie nawet szansy na to, żeby to sprawdzić. Nie mamy pojęcia jakie pytania powinniśmy sobie zadać. Niektóre z nich to między innymi:

 

  • Co jeść by odżywiać się zdrowo?

  • Czy jest taki rodzaj żywności, który byłby optymalny dla każdego?

  • Czy naturalna żywność naprawdę jest wolna od chemii?

  • Czy żywność przetworzona może być korzystna dla zdrowia?

 

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, zajrzyj koniecznie na kanał Jedz Dobrze by Młynarski (https://www.youtube.com/watch?v=ydcrQIdzp68). Znajdziesz tu solidną dawkę merytorycznej wiedzy i to całkowicie za darmo. Za dobra natury nie trzeba przecież płacić! Wystarczy trochę się rozejrzeć wokół siebie i zacząć podchodzić do jedzenia bardziej świadomie.

 

Polecam Wam również skorzystać z bezpłatnego programu DrDietman. Uzyskacie istotne informacje na temat samych siebie. Każdy przypadek jest indywidualny i tak należy go rozpatrywać, ale na poziomie ogólnym – wszystko jest dozwolone w odpowiedniej porcji. Nie demonizujcie słodyczy, ale zwróćcie uwagę na to, co jecie i w jaki sposób. Zmiany będą widoczne, choć zwykle trzeba na nie odrobinę poczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita Mielcarz

Podjadasz? A może się przejadasz? A może na co dzień bardzo unikasz słodyczy bo boisz się przytyć? Ile razy skończyło się to obżarstwem wtedy, kiedy nikt nie widział? Jak to jest z dobrym odżywianiem? Czy rzeczywiście musi to być nieprzyjemne i wiązać się z ograniczeniami? Oczywiście, że nie! 

Jedz dobrze i poznaj zasady zdrowego odżywiania: youtube com/watch?v=3YPUek3klek&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj. Zbigniew Młynarski w sposób prosty i przejrzysty tłumaczy co robić, aby pięknie wyglądać i nie rezygnować z radości smaku. Opowiada o roli naturalnego odżywiania i zdrowym podchodzeniu do siebie, swojego ciała i organizmu. Z filmów dowiesz się, jak ważne jest uczucie apetytu i sytości. Kiedy zrozumiesz prawidła działania własnego organizmu, okaże się, jak wiele możesz osiągnąć wprowadzając drobne zmiany! 

Chcesz zmienić swoje życie? Nie zwlekaj! Powodów jest znacznie więcej, naturalna i zdrowa żywność to nie tylko piękna figura, to również odporność – tak ważna w czasie panującej pandemii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna Młynarz

Przesadzasz z jedzeniem? Głodzisz się? A może odmawiasz sobie słodyczy? Czekolada powoduje w Tobie zarówno lęki, jak i ukryte żądze? Czy wszystkie Twoje noworoczne postanowienia kończą się z głową w lodówce i wyrzutami sumienia? Tak nie musi być!

 

Jedz dobrze i poznaj zasady zdrowego odżywiania: youtube com/watch?v=3YPUek3klek&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj. Zbigniew Młynarski nie szczędzi słów by opowiadać o sile natury, dobrych, zdrowych nawykach, ale przede wszystkim o tym, jak dużą rolę odgrywa uczucie sytości i apetytu. Można cieszyć się smakiem, czerpać pełną przyjemność z jedzenia i cieszyć się zdrowiem! Wcale nie są do tego potrzebne katorżnicze diety i ograniczenia.

 

Piękna figura i pyszny smak! To wszystko jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że posłuchasz uważnie i zaczniesz stosować opisywane zasady w swoim życiu. Zobaczysz, jak niewiele mogą zmienić drobne, dobre nawyki. Ogromne znaczenie ma tutaj regularność i systematyczność, a także serwowanie sobie porcji o podobnych wielkościach. Wypróbuj opisane metody i otwórz się na nową jakość życia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka04221
Ja staram się na co dzień zdrowo odżywiać i dbam o to, by dieta moja i mojej rodziny była odpowiednio zbilansowana i bogata w najważniejsze składniki. Sięgam też po żywność naturalną, bez żadnych dodatków konserwujących. Polecam zamawiać w sklepie https://www.cosdlazdrowia.pl/ - mają wyjątkowo bogatą ofertę np. past, olejów, mąk, przypraw, kaszy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma Tee

Za oknem jesień… A Ty znowu jesz… A może tyjesz? W Święta pewnie jak zwykle dasz się ponieść, bo w sumie czemu nie. Panująca epidemia koronawirusa też dołoży cegiełkę do Twoich zmartwień i ciężko będzie wyjść z lodówki. Później przyjdzie Sylwester, niezależnie od tego, czy będzie huczny, czy w zaciszu własnego domu – na pewno spiszesz listę postanowień noworocznych. Być może już w punkcie pierwszym znajdzie się cel: „schudnąć do wiosny”. Czy ma to sens? A gdyby tak podejść do sprawy inaczej…

 

Czy wiesz, że możesz jeść dobrze i cieszyć się smakiem? Mocą natury i zdrowego pożywienia możesz osiągnąć swoje cele. Możesz być szczupła i rozkoszować się jedzeniem. Brzmi jak mit? Sprawdź sama! Znając zasady zdrowego odżywiania, będziesz mogła odżywiać się swobodnie, czerpać radość z życia, a dodatkowo cieszyć się piękną sylwetką! Aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowego odżywiania, koniecznie zapoznaj się z darmowymi filmami w serwisie YouTube: https://tiny.pl/7nvh7.

 

Być może produkty, które wybierasz nie są właściwe? Koniecznie zapoznaj się też z opiniami ekspertów: https://tiny.pl/7nvh5. Zmień swoje zwyczaje już dzisiaj, zobaczysz jak wpłynie to na Twoją codzienność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Robson

Pogoda za oknem nie zachęca do sportu, epidemia wciąż rozkwita. A Ty, zamiast zadbać o siebie znowu sięgasz do lodówki po wszystko, co się tylko nawinie? A gdyby tak inaczej podejść do tematu i naprawdę zadbać o własne żywienie i zdrowie? To możliwe! Wbrew pozorom wcale nie trzeba nakładać na siebie kajdan ograniczeń. Można cieszyć się jedzeniem i dobrym zdrowiem, a także wspaniałą sylwetką.

 

Wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad, aby znacząco poprawić swoją jakość życia, nie rezygnując przy tym z rozkoszy smaku. Sprawdź, co specjalista ma na ten temat do powiedzenia: https://tiny.pl/7nvh7. To zbiór darmowych filmików dostępnych w serwisie youtube. Dowiesz się z nich, jakie zmiany warto wprowadzić w życie, jak regulować apetyt i jak podejść do kwestii odżywiania, by organizm pracował dla Ciebie.

 

Być może produkty, które wybierasz nie są właściwe? Koniecznie zapoznaj się też z opiniami ekspertów: https://tiny.pl/7nvh5. Daj sobie zdrowie i opiekę, na którą zasługuje cały Twój organizm i ciesz się smakiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Pogoda za oknem nie nastraja pozytywnie, podobnie jak informacje z kraju i ze świata. Łatwo popaść w uzależnienia, w tym również w zajadanie problemów. Zamiast sięgać nerwowo do lodówki, zastanów się, jak możesz zmienić swoje przyzwyczajenia, aby poczuć się lepiej fizycznie i psychicznie. Tak wiele zależy od tego, co jemy i jak podchodzimy do tej podstawowej czynności, jaką jest jedzenie.

 

Możesz cieszyć się przyjemnością z jedzenia i mieć szczupłą, zgrabną sylwetkę, a przy tym również zdrowy organizm. Dowiesz się więcej pod tym linkiem: https://tiny.pl/7nvh7. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, poznasz strategie, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie. Zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dowiesz się jakie zmiany warto wprowadzić w życie, jak regulować apetyt i jak podejść do kwestii odżywiania, by organizm służył Tobie, zamiast Ci szkodzić.

 

Czy jesteś pewien, że produkty, po które sięgasz są zdrowe? Koniecznie zapoznaj się też z opiniami ekspertów: https://tiny.pl/7nvh5. Zadbaj o siebie z całych sił, zwłaszcza teraz i wybieraj zdrowe, przemyślane produkty. Smacznego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Deborah

Za oknem epidemia i pogoda sprzyjająca przeziębieniom. Jeżeli jeszcze o tym nie pomyślałeś, czas najwyższy o siebie zadbać! Odporność budujesz każdego dnia, jeśli odżywiasz się zdrowo – Twój organizm będzie zdrowszy. Jeżeli nie dbasz o to, co jesz… Niestety Twój organizm nie będzie cieszył się dobrym zdrowiem. Jeśli dbasz o odpowiedni dobór składników odżywczych i jesz zdrowo jedząc to, co lubisz, możesz zachować także szczupłą sylwetkę.

 

To nieprawda, że chcąc zachować zdrowie musisz narzucić na siebie milion ograniczeń. Zdrowa i szczupła sylwetka wcale nie nie musi być efektem katorżniczej diety. Możesz jeść dobrze, cieszyć się smakiem i równocześnie pięknie wyglądać. Jeżeli i dla Ciebie ważny jest temat zdrowego odżywiania, koniecznie zapoznaj się z darmowymi filmami w serwisie YouTube: https://tiny.pl/7nvh7.

 

Czy masz pewność, że dokonując wyborów żywieniowych, dokonujesz ich w sposób odpowiedni? A może produkty, które wybierasz są niewłaściwe? https://tiny.pl/7nvh5. Zmień swoje zwyczaje i zacznij od drobnych zmian, sprawdź jak wpłynie to na codzienną jakość Twojego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Czy jesienią zawsze coś Cię bierze? Na ile dbasz o swoje żywienie? Czy wiesz, że dobra dieta to nie tylko źródło zdrowia, ale również pięknej i zadbanej sylwetki. Co ciekawe, możesz jeść wszystko i cieszyć się dobrym zdrowiem. Dietetyka powinna nabrać nowego znaczenia w Twojej wyobraźni. Zafascynuj się odchudzaniem: youtube com/watch?v=l_dgwiZh1nk.

 

To nieprawda, że odchudzanie musi być męczące i nieprzyjemne. Nie chodzi o to, by codziennie stawać na wadze i się katować wyrzutami sumienia. Ten proces może się odbyć całkowicie naturalnie. Posłuchaj, co ma na ten temat do powiedzenia specjalista Zbigniew Młynarski, autor książki „Jedz dobrze i nie tyj”. Pamiętaj, że dla zachowania dobrego zdrowia i pięknej sylwetki ważne jest dopasowanie pożywienia do potrzeb Twojego organizmu. Nie bez znaczenia jest również apetyt i odczuwanie sytości, nad tym wszystkim da się zapanować. Posłuchaj, co ma na ten temat do powiedzenia ekspert. Jeśli chcesz schudnąć, musisz zacząć od wprowadzania zmian we własnym myśleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace

Panująca pandemia powinna nas zachęcić do zadbania o swoje zdrowie i do czerpania z natury tak bardzo, jak tylko się da. To, co jesz ma ogromne znaczenie dla całego Twojego organizmu. Ale to nie wszystko, czy wiesz, że jedząc możesz również zachować szczupłą i piękną sylwetkę? Rozkosz smaku nie jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy już cieszą się wspaniałą figurą. To nieprawda, że, aby pięknie wyglądać musisz narzucać na siebie rygory diet cud. Wręcz przeciwnie! Diety cud nie są dla wszystkich, a zdrowe i dobre jedzenie – jak najbardziej tak!

 

Ale czy wiesz, co jesz? Poznaj zdanie ekspertów na ten temat: www youtube com/watch?v=PyRKO5Xt6LI. Nie zawsze to, co wydaje Ci się zdrowe rzeczywiście takie jest. Warto przyjrzeć się bliżej popularnym produktom i ich składom, a także posłuchać co mają Ci do powiedzenia eksperci. Zajrzyj koniecznie również do książki „Jedz dobrze i nie tyj”, dołącz do programu DrDietman i pozwól by zaopiekowali się Tobą empatyczni dietetycy. Pod dobrą opieką dowiesz się, jakie kroki warto wdrożyć by zmienić swoje życie na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...