Skocz do zawartości
Forum

Jaki wibrator kupić?


Gość marzenka_marzenka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzenka_marzenka

Cześć dziewczyny. Chciałabym sobie kupić wibrator ale nie mam pojęcia jaki. Proszę o poradę. Lepiej wibrator czy dildo? Jaki kształt i rozmiar? Czy może analno-pochwowy? A może motylek do stymulacji łechtaczki? Tyle tego jest, że nie wiem co wybrać. Napiszcie co warto kupić! Tylko proszę bez rad w stylu "lepiej znajdź chłopaka" - nie potrzebuję ich.

Odnośnik do komentarza

wibratory i dilda

Zastanawiam sie czemu one sa proste, skoro wnetrze pochwy niekoniecznie. Uwazam, ze producenci tych rzeczy powinni wczesniej zbadac wnetrze pochwy.
Nie zebym uzywala tego, ale moim zdaniem dildo powinno sie wyginac jak galaretka by nie zranic czy przedziorawic blon wewnetrznych

Odnośnik do komentarza

Może słabo merytorycznie podpowiem jako facet XD, ale twoje pytanie jest trochę jak "a jaki penis jest ok?" i w tym kontekście coś podpowiem :)

Rozmiar - to już zależy tak na prawdę od ciebie. Jeśli nie uprawiałaś seksu, to coś wielkości puszki od dezodorantu może być nawet zbyt duże. No, a jak ktoś się gździ na prawo i lewo, to dildo wielkości rury od sedesu mogłoby być mało XD. Jednakże gdybym ja był kobietą nie inwestowałbym w coś większego niż 17cm (+ ew rękojeść) i szerokości 3cm. Dlaczego? Abyś później z prawdziwym facetem nie miała problemu że ma zbyt małego i go nie czujesz :/ .

Wibrator czy dildo - a czemu nie jedno z drugim? Orgazm łechtaczkowy łatwiej wywołać. Z dopochwowym jest trudniej. Dużo zależy czy lubisz sobie "wkładać" - część kobiet lubi się gilgotać po łechtaczce, ale wkładać sobie palce już nie za bardzo... To już zależy od twoich preferencji.

~roshen - pisałaś że dildo powinno się wyginać, a penis się wygina? :) . Raczej nie bardzo (chyba że ktoś ma kłopoty ze wzwodem).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość humorystycznie

pytanie do kobiet: kiedy kobieta jest niezadowolna?
Odp.: kiedy mówi "gniewam" się Panie.
Kiedy kobieta jest święta?
Odp.: kiedy leży krzyżem i czeka na gwóźdź.

Moim zdaniem, jako mężczyzny, tonajlepszy własny palec, ale czysty i bez zadziorów, lubrykant KY, wykąpana cipka, komfortowe łoże, zdrowie, nastrój i delikatne pieszczenie polegające na pocieraniu palcem po łechtaczce aż do szczytowania. Po orgaźmie umycie cipki, hartowanie chłodną wodą i lulu. Takim sposobem można nauczyć się orgazmu, ale po ok. 50-ciu próbach. Tak wyzwolony orgazm często jest milion razy lepszy niż z byle chłopem, gdyby nawet miał penisa 25cm i godzinną erekcję..

Odnośnik do komentarza
Gość Marta i Paweł

Witam ,

moim zdaniem najlepiej zakupić wibrator łechtaczki dłłłługa przyjemność. Byłam nieźle zaskoczona gdy w prezencie od mojego faceta dostałam Pingwinka HAHAHA nawet go przypomina. Paweł jeździ na tirach niema go czasem 2 i 3 tygodnie słodkie z jego strony znaczy zależy mu na mnie abym nie szukała gdzieś indziej. To było pół roku temu, dzisiaj zamawiał zemną bieliznę nawet nie wiedziałam że taka jest w jakimś sklepie internetowym Abcfantazji.pl strasznie go zachwalał. Mam nadzieję że tylko dla mnie tam kupuję, tak czy siak Pingwinka polecam. Nie dajcie się rutynie!!!

Odnośnik do komentarza

zapraszamy na strone rose69.pl i kontakt z nami kontakt@rose69.pl pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzetu. Gadżetów jest naprawde dużo na rynku oprócz oczywiście ogromnej przyjemnośći przynoszą też ulge w wielu problemach nawet z mięśniami dna miednicy. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy
prosimy napisać że jesteście z forum to gwarantujemy rabat

Odnośnik do komentarza

Nie! ? Oba mają sprawiać,że będzie przyjemniej podczas masturbacji albo podczas seksu ale libi gel a durex to nie to samo .Durex o moim zdaniem jest przereklamowany. Po pierwsze jest bardzo mały a kosztuje miliony monet. Po drugie nie lubię uczucia gorąca na łechtaczce ;/ Piecze mnie. Libi gel jset przyjemniejszy bo każdy dotyk staje sie przy nim mocniejszy. Poza tym ma normalną pojemność i wystarczy na dłużej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...