Skocz do zawartości
Forum

Wystające wargi sromowe większe i zabieg zmniejszenia na NFZ


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jest to dla mnie trudne .... otóż mam wystające wargi sromowe większe .. strasznie mi przeszkadzają w każdej dziennej sytuacji... przez nie cały czas mam infekcje i strasznie utrzymuje się wydzielina z której dobiega okropny zapach. Jest to dla mnie bardzo trudne i w pożyciu z partnerem jest to dyskomfort na sam zapach . Jestem rok po porodzie .. I pytanie czy można zmniejszyć wargi na refundację ?

Odnośnik do komentarza

Można o ile wargi sromowe naprawdę mają wpływ na Twoje dolegliwości. Osobiście sama jestem szczęśliwą posiadaczką większych warg sromowych :) mniejszych i nie mam podobnych dolegliwości do Twoich oraz nie występują u mnie częste infekcje intymne.
Moim zdaniem powinnaś zasięgnąć opinii lekarza ginekologa i zbadać florę bakteryjną oraz dbać o higienę w tych miejscach (normalnie). Tylko mocno przerośnięte wargi sromowe mogą powodować dyskomfort w postaci otarć o bieliznę, to wszystko.

Odnośnik do komentarza

ja również mam większe wargi i nie przeszkadzają mi, nie mam takich infekcji, wydaje mi się, że musisz iść do lepszego ginekologa, porobić jakieś badania itd. Poczytać sobie np. tutaj może znajdziesz informacje dlaczego tak Ci się dzieje, ale myślę tak jak poprzedniczka, że to nie jest wina warg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...