Skocz do zawartości
Forum

Płytki do przedpokoju


Gerry

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie płytki Waszym zdaniem pasują do przedpokoju https://sklep.paradyz.com/produkt/agat-naturale-mozaika-cieta-k-4-8x4-8-lappato-29-8x29-8-29-8x29-8/3091 Na ścianach w przedpokoju mamy gładź kolor jasny beż. Poza tym jest tam duża siemno brązowa szafa i szafka na w tym samym kolorze. Trochę zastanawiam się, bo płytki te są bardzo świecące i wyglądają trochę jak do łazienki, nie wiem czy nie wolałbym bardziej matowych, chociaż na zdjęciu wygląda to ładnie. Moja żona też mówi, że będzie to ładnie wyglądało a już na pewnie nie będzie wyglądało, jakby nadmiar płytek z łazienki wykorzystało się na podłogę w przedpokoju. Mam jednak mieszane uczucia. Może ktoś z Was ma podobną podłogę i obiektywnie może powiedzieć, czy dobrze to wygląda?

Odnośnik do komentarza

Twoja żona to chyba wszystko robi na odwrót. No ale jeśli lubi gdy ktoś się z niej wyśmiewa to jej sprawa :P. Nie ma sensu cokolwiek podpowiadać bo jak się pytałeś o płytki do salonu to i tak napisałeś że zrobi po swojemu. Tylko współczuć nadgorliwej żony... :P.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...